jak zwrócić na siebie uwagę nieznajomego
Źródło: Pinterest

W tym artykule przedstawię 5 sposobów na zwrócenie na siebie uwagi.

Spodobał Ci się chłopak, którego widzisz pierwszy raz w życiu? Jak zwrócić na siebie jego uwagę, tak aby chociaż spojrzał na Ciebie? Przeczytaj ten wpis, a być może któryś z moich sposobów Ci to ułatwi.

Oto 5 sposobów, jak zwrócić na siebie uwagę nieznajomego chłopaka:

1. Spójrz na niego

Niektórzy ludzie przeczuwają, kiedy ktoś na nich patrzy, a wtedy obracają się w ich stronę. Zamiast wtedy odwracać wzrok ze wstydem, puść do chłopaka oczko albo po prostu uśmiechnij się do niego. Zrozumie wtedy, że nie miałaś złych intencji. Pamiętaj jednak, że nagminne patrzenie się na kogoś, może być dla tej osoby irytujące.

2. Załóż oryginalny outfit

Ubierz coś, w czym będziesz wyróżniać się z tłumu, a na pewno zwrócisz na siebie uwagę (i to może nawet wielu osób). Pamiętaj jednak, by nie przesadzać z odważnymi kreacjami i ubierać przede wszystkim to, co się Tobie podoba i w czym czujesz się komfortowo. Ciekawy makijaż też wchodzi tu w grę. Spraw, abyś wygląda wystrzałowo i inaczej niż pozostałe dziewczyny.

3. ?Niechcący? potrąć go lub wpadnij na niego

To jeden z najbardziej skutecznych sposobów. Wymaga trochę gry aktorskiej, ale sprawi, że chłopak zapamięta Cię na dłużej. Oczywiście nie zapomnij przeprosić, a przed każdym takim incydentem pomyśl, czy nie wyrządzisz nikomu krzywdy.

4. Zapytaj o drogę, godzinę itp.

Ta metoda wymaga odwagi, ale pomoże Tobie zagadać do chłopaka. Zresztą nie ma w tym nic dziwnego, jeśli zapytasz np. o drogę do danej klasy, czy jakiegoś miejsca. Bądź uprzejma i uśmiechnięta, a chłopak na pewno Cię zapamięta. Jest to także dobry sposób na rozpoczęcie rozmowy.

5. Nie bój się okazywać emocji

Bardzo często ludzie zwracają uwagę na roześmiane i uśmiechnięte osoby. Nie bój się więc śmiać publicznie (oczywiście w granicach rozsądku) i pamiętaj, żeby dużo się uśmiechać. Uśmiech przyciąga prawie tak samo jak magnes. Żywo gestykuluj i bądź energiczna, a na pewno ktoś zwróci na Ciebie uwagę. Takie osoby zostają po prostu w pamięci.

A Ty jakie masz sposoby na zwrócenie uwagi nieznajomego?

Czytaj także: Jak nie dać się oszukać chłopakowi w Internecie? 5 najlepszych porad!

jak zwrócić na siebie uwagę nieznajomego

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj