zagraniczne seriale
Źródło: https://weheartit.com/entry/38288279

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi serialami zagranicznymi, które warto obejrzeć.

W dzisiejszej części naszego cyklu przygotowałyśmy dla Was pięć seriali z następujących krajów: Rosji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Turcji oraz Argentyny. Jeśli chodzi o gatunki, to chcemy zaproponować: historyczny serial kostiumowy, serial sensacyjny oraz obyczajowy i dramat. Jeżeli któryś z tytułów Was zainteresuje, to odnalezienie tych produkcji w internecie nie powinno sprawić Wam większych trudności.

5 zagranicznych seriali, które warto obejrzeć #2

#1. ?Cena wolności? (2018) – rosyjski, historyczny serial kostiumowy. Główną bohaterką jest Polina ? chłopka pańszczyźniana, która wychowywała się w majątku u księcia Alieksieja Gołowina. Jej przyszłość stoi pod znakiem zapytania, z powodu śmierci biologicznego ojca. Od tej chwili bohaterka musi walczyć o swoją wolność oraz prawo do miłości. Ta droga jest trudna i długa, jednakże są wokół niej przyjaciele, na których może liczyć.

#2. ?Dom z papieru? (2017) – hiszpański serial sensacyjny. Pewien tajemniczy człowiek, posługujący się pseudonimem ?Profesor?, poszukuje ośmioro przestępców o różnych umiejętnościach. Jego celem jest dokonanie napadu na hiszpańską mennicę narodową. Podczas zajmowania obiektu, dochodzi do barykady z zakładnikami. W międzyczasie przedstawiciel grupy nawiązuje kontakt z policją, aby móc nimi manipulować i zrealizować swój plan.

#3. ?Poldark ? Wichry losu? (2015-2019) ? brytyjski dramat kostiumowy, oparty na powieści ?Dziedzictwo rodu Poldarków?, autorstwa Winstona Grahama. Do rodzinnej Kornwalii powraca szlachcic Ross Poldark, który był uważany za zmarłego w amerykańskiej wojnie. Zastana rzeczywistość jest dla niego szokiem. Narzeczona mężczyzny zaręczyła się z jego kuzynem, Francisem, a rodzinna posiadłość stała się ruiną po śmieci ojca. Akcja serialu rozgrywa się w drugiej połowie osiemnastego wieku.

#4. ?Przysięga? (od 2019) – turecki serial obyczajowy. Fabuła dotyczy planu śmiertelnie chorego Hikmeta, który chciałby, aby jego syn poślubił Reyhan ? córkę swojej przybranej siostry. Dziewczyna niechętnie zgadza się na jego prośbę. Przeciwny temu małżeństwu jest Emir (syn Hikmeta). Bardzo długo nie chce się zgodzić, jednak później zmienia swoją decyzję.

#5. ?Zbuntowany anioł? (1998?1999) – argentyńska telenowela, pokazująca losy osieroconej Milagros. Po ukończeniu osiemnastu lat dziewczyna podjęła pracę w bogatej rodzinie Di Carlo, jako służąca. Tam zaopiekowała się nią matka Federica ? Angelica, która (jak się później okazało) była babcią głównej bohaterki. Komplikacje pojawiły się wówczas, gdy Mili zakochała się w synu swojego pracodawcy.

Polecamy: 5 zagranicznych seriali, które warto obejrzeć #1

zagraniczne seriale
Źródło: https://favim.com/image/2098424/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj