Źródło: Pinterest

Jakie cechy powinien mieć idealny chłopak? W tym wpisie znajdziecie aż 6 przykładów!

Każda z nas marzy o szczęśliwym związku i o idealnym chłopaku. Jak jednak określić ten ,,ideał”, skoro mamy różne wyobrażenia na jego temat? Nie da się oczywiście stworzyć jednej, uniwersalnej listy, ale można z łatwością znaleźć kilka powtarzających się cech. To takie ,,must have” idealnego chłopaka. Sprawdźcie co to za cechy.

6 cech idealnego chłopaka

#1. Wysoki. 99% dziewczyn marzy o chłopaku wyższym od siebie, ewentualnie o równym wzroście. Jeśli chłopak jest niewysoki, to musi mieć inne atrakcyjne cechy, żeby udało mu się poderwać jakąś dziewczynę.

#2. Przystojny. Nie dla wszystkich dziewczyn wygląd się liczy, ale mówimy tu przecież o chłopaku idealnym 🙂

#3. Wierny. Chyba nie ma dziewczyny, której nie zależałoby na tej cesze u ukochanego. Najlepsze połączenie to oczywiście przystojny i wierny, ale niełatwo takiego spotkać.

#4. Zadbany. Niestety nie każdy chłopak dba o higienę, chociaż w tych czasach powinno to już być standardem. Oczywiście nikt nie wymaga, żeby faceci spędzali przed lustrem długie godziny, chodzili na manicure i korzystali z pomocy stylisty, ale umyte i ułożone włosy, w miarę wyprasowane ubrania i czyste buty to bezwzględne minimum.

#5. Szczery. Chłopak, który nie kłamie to marzenie każdej dziewczyny. Panowie (oczywiście nie wszyscy) mają często tendencję do kłamania, nawet w błahych sprawach, więc nie ma się co dziwić, że prawdomówni kandydaci są w cenie.

#6. Odpowiedzialny. Oczywiście w tym haśle zawartych jest kilka znaczeń. Po pierwsze odpowiedzialny, czyli taki, który dba o swoje życie i zdrowie (nie olewa szkoły, żeby kiedyś dostać dobrze płatną pracę i nie stosuje używek, żeby nie mieć w przyszłości problemów zdrowotnych). Odpowiedzialny chłopak to również taki, który umie zadbać o swoją ukochaną, o jej bezpieczeństwo i szczęście.

Czytaj także: Jak być dla NIEGO wyzwaniem?

cechy idealnego chłopaka

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj