Sprawdź, czego w żadnym wypadku nie powinnaś robić dla chłopaka!

Jesteś zakochana? To fantastycznie! Nie oznacza to jednak, że musisz robić dla swojego ukochanego wszystko, co tylko on sobie zamarzy. Z pewnością nigdy nie powinnaś zgadzać się na coś, na co nie masz ochoty. W tym wpisie przedstawimy Ci kilka takich rzeczy.

6 rzeczy, których nie powinnaś robić dla chłopaka

#1. Sprzątać po nim

Nie ma nic złego w pomaganiu sobie i wyręczaniu w domowych obowiązkach, pod warunkiem, że jest to obustronne. Jeśli zawsze bez słowa będziesz sprzątać porozrzucane przez niego ubrania i zostawione w pokoju talerze, to on szybko się do tego przyzwyczai i przestanie się w ogóle starać. Lepiej porozmawiaj szczerze z chłopakiem i wytłumacz mu, że powinien starać się utrzymywać porządek, żeby obojgu Wam żyło się lepiej.

#2. Odrabiać za niego zadania domowe

Być może Twój chłopak nie lubi się uczyć, za to Ty tak i dobrze Ci to wychodzi. Oczywiście nie ma w tym nic złego, ale pomyśl o tym, że zadania domowe i nauka mają jakiś cel. Jeśli Twój chłopak kompletnie oleje szkołę, w przyszłości nie dostanie dobrej pracy i nie będzie w stanie utrzymać rodziny.

#3. Iść z nim do łóżka, jeśli nie jesteś gotowa

Właściwie ten podpunkt powinien znaleźć się na samej górze. Czasem zdarza się, że chłopak, aby namówić dziewczynę na seks, próbuje to na niej wymusić, żądając od niej dowodu miłości. Nigdy nie powinnaś się na to godzić i robić to tylko dlatego, że odczuwasz presję z jego strony. Godząc się na to, możesz później bardzo żałować.

#4. Zmieniać się dla niego

Są rzeczy, które możemy (a nawet powinnyśmy) w sobie zmienić. Żadna z nas nie jest idealna i jeśli będziemy starały się pracować nad sobą to nie ma w tym nic złego. Gorzej, jeśli nasz chłopak woli blondynki z dużymi piersiami, a my akurat jesteśmy brunetką o niewielkim biuście. Jeśli on wywiera presję i namawia na ingerowanie w swój wygląd, to w żadnym wypadku nie powinnyśmy się godzić na coś takiego.

#5. Dawać mu pieniądze

Pisząc to, mamy także na myśli sponsorowanie wszystkich Waszych wspólnych wyjść. Zapłacenie za chłopaka od czasu do czasu nie jest niczym złym, ale jeśli staje się to normą, to już gorzej. Nawet jeśli on ma dużo mniej pieniędzy niż Ty, to w momencie gdy skończycie szkołę, on powinien zacząć zarabiać. Jeśli będziesz go ,,sponsorować”, on może przyzwyczaić się do tego stanu rzeczy i nie mieć motywacji, żeby coś zmienić. Jest też druga możliwość – wielu chłopców czułoby się niezręcznie, gdyby to dziewczyna miała za nich płacić i prędzej by się rozstali niż zaakceptowali taki stan rzeczy.

#6. Zmieniać dla niego swoich planów

Wszystko zależy oczywiście od sytuacji, ale jeśli on nie szanuje Twoich planów, a od Ciebie wymaga rzucania wszystkiego specjalnie dla niego, to coś tu nie gra. Jeśli jesteś umówiona z przyjaciółką, a on dzwoni, że ma wolną godzinkę, to wystawianie koleżanki nie jest dobrym pomysłem.

Czego jeszcze nie należy robić dla chłopaka? Piszcie w komentarzach!

Polecamy: Jak być dla NIEGO wyzwaniem?

rzeczy, których nie powinnaś robić dla chłopaka

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj