Jeśli zdarza Ci się być smutną, to ten wpis jest dla Ciebie! Poznaj skuteczne sposoby na poprawienie sobie humoru.

Sport. Uprawianie sportu to świetny sposób na oderwanie się od szarej rzeczywistości. Jeśli chcesz zapomnieć o swoich problemach to idź pobiegać, wsiądź na rower albo potańcz. Nie od dziś wiadomo, że wysiłek fizyczny wyzwala endorfiny, dzięki którym jesteśmy szczęśliwsi.

Rozmowa. Często wygadanie się, jest najlepszym sposobem na smutki, szczególnie jeśli zwierzasz się najlepszej przyjaciółce, która umie Ci mądrze doradzić i pomóc. Czasami wyrzucenie z siebie tego, co nas gryzie, sprawia, że od razu czujemy się lepiej. Warto też sięgnąć po radę do kogoś doświadczonego (np. mamy), bo może się okazać, że  ta osoba była już kiedyś w podobnej sytuacji i wie, jak najlepiej postąpić.

Muzyka. Słuchanie muzyki pozwala odizolować się od całego świata i zapomnieć o problemach. Często, w chwilach smutku, najlepszym rozwiązaniem okazuje się… słuchanie smutnych piosenek. Jeśli masz podobnie, sprawdź nasze propozycje piosenek, idealnych na ,,doła”:

Jopel – ,,Przypomnę Ci”,
HuczuHucz – ,,Gdyby nie to”,
Avril Lavigne – ,,Nobodys home”,
Christina Augilera – ,,Hurt”,
Simple Plan – ,,Perfect”,
Edyta Bartosiewicz – ,,Zatańcz ze mną”,
Tłoku&Jula – ,,Zostań”,
Czarny HIFI feat. Pezet – ,,Niedopowiedzenia”,
Bonson – ,,Boję się jutra”,
Sulin – ,,Między mną a Tobą”,
Billy Talent – ,,Nothing to lose”,
PiH – ,,Nie żałuj mnie”,
Florence + The Machine – ,,Never Let Me Go”,
Nightwish – ,,Sleeping sun”,
Sia – ,,Breathe Me”,
Gary Jules – ,,Mad World”

Domowe spa. Na co dzień, nie zawsze mamy czas na to, żeby o siebie zadbać i się zrelaksować, dlatego warto czasami spędzić trochę czasu w swoim towarzystwie i sprawić sobie nieco przyjemności. Moment, gdy jesteś smutna, jest na to wręcz idealny. Czytaj nasz wpis: Domowe SPA, czyli pomysł na samotny wieczór

Zakupy. Nic tak nie poprawia humoru, jak nowy ciuch 🙂 Namów mamę lub przyjaciółkę na mały shopping, a na pewno od razu zrobi Ci się lepiej.

Jedzenie. Choć zajadanie stresów i smutków to nie najlepszy pomysł, nic się nie stanie, jeśli od czasu, do czasu zaserwujesz sobie cheat meala. Takie jednorazowe zjedzenie czegoś słodkiego, może znacznie poprawić humor.

A Wy jak radzicie sobie ze smutkami?

6 sposobów na poprawienie sobie humoru

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: http://tumblr.com/http://weheartit.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię