W tym wpisie przedstawiamy zachowania, których chłopcy bardzo nie lubią.

Większość dziewczyn chciałoby mieć jak najlepsze relacje z chłopcami, więc starają się im przypodobać. Są zabawne, uśmiechnięte, zawsze miłe i dbają o wygląd. To działa na płeć przeciwną niczym magnez, ale jest jeszcze druga strona medalu: to zachowania, których należy unikać, bo działają na naszą niekorzyść. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

6 zachowań dziewczyn, których chłopcy nie lubią

1. Wulgarne zachowanie. Dziewczyna, która klnie jak szewc, pije równo z chłopakami, a na dodatek pali i wdaje się w pyskówki nie jest jest interesująca dla większości chłopców. Oczywiście znajdą się i tacy, którym to kompletnie nie przeszkadza, ale to mniejszość. Warto też wspomnieć o wulgarnym wyglądzie. Mocny makijaż, krótka spódnica i głęboki dekolt – choć wielu chłopaków zawiesi oko na dziewczynie, która tak wygląda, to niewielu chciałoby być z nią w związku.

Żeby była jasność – jeśli taki styl bycia Ci odpowiada i dobrze się z tym czujesz, to nie powinnaś na siłę zmieniać się dla kogoś. Wiele dziewczyn ubiera się jednak wyzywająco po to, żeby wzbudzić zainteresowanie u płci przeciwnej, a tak naprawdę działa to odstraszająco (przynajmniej na tych wartościowych chłopaków).

2. Obrażanie się. Chłopcy naprawdę nie lubią, gdy dziewczyny obrażają się na nich i każdą się domyślać o co chodzi. Szczera rozmowa przynosi więcej korzyści niż strzelanie fochów.

3. Obgadywanie koleżanek za ich plecami. Jeśli zdarza Ci się po spotkaniu z koleżanką narzekać na nią swojemu chłopakowi, to powinnaś wiedzieć, że jego takie zachowanie bardzo denerwuje. To też nie za dobrze świadczy o Tobie – jeśli masz jakiś problem ze swoją znajomą, to powiedz jej to prosto w oczy, a nie za jej plecami.

4. Narzekanie na swój wygląd. Każda z nas ma jakieś kompleks na punkcie swojego wyglądu. Odstający brzuch, płaska pupa, duży nos czy rozstępy. Ważne, żeby pracować nad sobą, a te mankamenty, których nie możemy zmienić, należy zaakceptować. Opowiadanie w kółko na temat swoich wad nie przyniesie nic dobrego i może jedynie sprawić, że chłopak (który dotąd nas akceptował) również zacznie mieć z tym problem.

5. Kontrolowanie chłopaka. Zazdrość potrafi zatruć nawet najlepszy związek. Kontrolowanie chłopaka wynika najczęściej właśnie z zazdrości lub braku zaufania do partnera. W obu przypadkach należałoby popracować nad sobą, bo ciągłe sprawdzanie ukochanego może doprowadzić do kłótni, a w najgorszym wypadku – do rozstania.

6. Uzależnienie od internetu. Relacjonowanie całego swojego życia w mediach społecznościowych to już właściwie uzależnienie. Chłopcy nie lubią, gdy dziewczyny w ich towarzystwie dodają zdjęcia lub relacje na FB czy Insta. Nie każdy też ma ochotę upubliczniać swój wizerunek w internecie, więc zanim to zrobisz, upewnij się, że on też tego chce.

Polecamy: Jak wzbudzić zainteresowanie wśród chłopców?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj