jak zaimponować dziewczynie

W tym wpisie przedstawię 7 najlepszych sposobów na zaimponowanie dziewczynie. Jest on szczególnie dedykowany chłopakom.

Ciężko Ci utrzymać znajomość z fajną dziewczyną albo każda, do której startujesz, Ci odmawia? Przeczytaj ten wpis, a może znajdziesz sposób, aby zaimponować niejednej pięknej pannie 🙂

7 najlepszych sposobów na zaimponowanie dziewczynie

1. Bądź gentlemanem

Dziewczyny uwielbiają chłopaków tego typu! Bądź kulturalny i postępuj według zasad dobrego wychowania. Przepuszczaj dziewczyny w drzwiach, ustępuj miejsca w autobusie, a podczas randek płać za Was obje. Pamiętaj jednak, by nie być przy tym sztywnym i nie dać się wykorzystać. Gdziekolwiek jesteś, okazuj wysoką kulturę, nie używaj wulgaryzmów, nie rozmawiaj zbyt głośno i cierpliwie stój w kolejkach. Dzięki temu będziesz uchodził za spokojnego i dobrze wychowanego.

2. Miej swój styl

Co prawda ważniejszy jest charakter niż wygląd, jednak jeśli będziesz mieć swój własny, oryginalny styl, to szybciej zwrócisz na siebie uwagę. Ponadto dziewczyny uwielbiają schludnych i stylowych chłopaków. Będziesz uchodził za dokładnego i dbającego o siebie, czym z pewnością zaimponujesz płci pięknej.

3. Bądź otwarty i odważny

Nie bój się zagadywać, czy poznawać nowych ludzi i to na trzeźwo! Bądź uśmiechnięty i zawsze gotowy na przygody. Nawet jeśli któraś odmówi poznania się, nie przejmuj się i próbuj dalej. Dziewczynom bardzo imponują chłopaki, którzy mają odwagę zagadać jako pierwsi (tak mało jest takich w świecie!).

4. Bądź zdecydowany

Musisz być zdecydowany, dlatego nie kręć z paroma na raz. Zastanów się, na której Ci naprawdę zależy i pokaż jej, że jest jedyna i wyjątkowa. Nie skacz z kwiatka na kwiatek i nie zadowalaj się byle kim. Ustal sobie jasny cel i dąż do niego. Bądź pewny swoich uczuć i stawiaj jasne kroki. Zdecydowanie to jedna z najważniejszych cech u mężczyzn.

5. Patrz sercem, nie oczami

Ani nie jeszcze czymś innym? Po prostu staraj się widzieć w dziewczynach wartościowych ludzi, nie tylko lalki do zabawy. Wiadomo, że mężczyźni bardzo skupiają się na cechach zewnętrznych u płci przeciwnej, warto jednak pamiętać, by nie komplementować tylko wyglądu dziewczyn, ale też ich charakter. Dzięki temu dziewczyna będzie wiedzieć, że nie tylko podoba Ci się fizycznie, ale i mentalnie. Dla wielu z nich komplement typu: ?ale jesteś mądra!? może być bardzo motywujący. Aby więc zaimponować dziewczynie doceniaj w niej również wewnętrzne piękno, a staniesz się w jej oczach bardziej interesującym człowiekiem.

6. Miej duże poczucie humoru

Dziewczyny uwielbiają chłopaków, przy których mogą się nieźle pośmiać, gdyż tacy są uważani za bardziej ciekawych. Jeśli będziesz miał sporo dystansu i uśmiechu, to  z pewnością ludzie będą chcieli z Tobą przebywać i spędzać czas. Pokaż dziewczynie, że przy Tobie nie będzie się ani smucić, ani nudzić!

7. Zawsze słuchaj jej uważnie

Nie od dziś wiadomo, że dziewczyny dużo mówią (czasami zbyt dużo). Staraj się jednak zawsze uważnie ich słuchać, gdyż dla kobiet jest to istotne. Spraw, aby dziewczyna czuła się ważna w Twoich oczach. Z cierpliwością słuchaj jej narzekań czy problemów i staraj się ją wesprzeć. Niech czuje, że ma w Tobie wsparcie. Dzięki temu bardziej Cię doceni i zaufa.

Jeśli znasz jeszcze inne sposoby na zaimponowanie dziewczynie, to koniecznie daj znać w komentarzu!

Czytaj także: Błędy chłopaków w relacjach z dziewczynami

jak zaimponować dziewczynie

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj