Błędy chłopaków w relacjach z dziewczynami
Źródło: Pinterest

W tym wpisie przedstawię Wam 5 błędów, które popełniają chłopcy, w relacjach z dziewczynami.

Nie każdy chłopak zdaje sobie sprawę z tego, co robi źle, że mu się nie układa z dziewczynami. Faceci bardzo często nie mają sobie nic do zarzucenia, a tymczasem niektóre ich zachowania sprawiają, że dziewczyny albo stronią od nich, albo czują się zranione. Przeczytaj ten wpis i uświadom znajomym co robią źle albo poleć go swojemu koledze\chłopakowi, aby i on mógł uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

Oto 5 najczęściej popełnianych przez chłopaków błędów, w relacjach z dziewczynami:

1. Podrywanie na żarty

Jest to jeden z najczęściej spotykanych błędów, jakie popełniają chłopcy w relacjach z płcią przeciwną. Męskie ego nieraz sprawia, że facet czuje się tak, jakby był nie wiadomo kim. Myśli, że może mieć każdą, a dziewczyny będą szaleć na jego punkcie. Nie potrafi się opanować ze słownictwem i zaciera granice między zwyczajnym koleżeństwem, a związkiem. Chcąc pokazać się z dobrej strony, często jest aż nadto miły. Skutek takich działań jest jednak zupełnie inny. Zarywając tylko na żarty, rozkochuje w sobie dziewczyny i często łamie im serca. Przez to może zostać znienawidzony przez nie, a one z czasem mogą zacząć go unikać. Gdy jednak naprawdę spodoba mu się jakaś kobieta, ta nie będzie go brała na poważnie. Dla dziewczyn takie zachowanie jest dziecinne i świadczy o tym, że chłopak jest niezdecydowany. Jeśli chce się żartować, trzeba to robić z umiarem i nie zacierać granic między prawdziwym podrywaniem, a tym ?dla zabawy”.

2. Traktowanie dziewczyny jak zabawkę

To problem, z którym dzisiaj borykamy się coraz częściej. Chłopcy traktują dziewczyny przedmiotowo i widzą w nich tylko zewnętrzne piękno. Coraz rzadziej zależy im na tym, aby ich partnerka była inteligentna, czy wykształcona. Ważne jest tylko to, by ładnie wyglądała i miała dużo atutów. Często też nie liczą się z jej zdaniem i uczuciami. W wyborze partnera nie warto kierować się tylko wyglądem, gdyż piękno zewnętrzne zależy od gustu. Dla jednego dana dziewczyna może być najpiękniejsza na świecie, a dla innego będzie mało atrakcyjna. Poza tym to, co widzimy na zewnątrz, przemija i zmienia się z czasem. Chłopak, który traktuje dziewczynę przedmiotowo, ma małe szanse na odnalezienie prawdziwej miłości.

3. Brak cierpliwości

Dziewczyny i chłopcy patrzą na pewne sprawy nieco inaczej, dlatego czasami trzeba sobie wzajemnie tłumaczyć niektóre rzeczy po milion razy. Spięcia mogą pojawić się również podczas szykowania się do wyjścia, co potrafi trwać czasem parę godzin. Wielu chłopców to denerwuje, ale cóż – takie już jesteśmy 🙂 Chcemy wszystko robić dokładnie, tak aby wyszło niemal perfekcyjnie. Nie znamy się też na wielu rzeczach, w których chłopcy są biegi, dlatego nieraz muszą się oni sporo natrudzić, aby nauczyć nas pewnych rzeczy.

4. Brak zrozumienia

Niezależnie od tego, czy chłopak rozumie dziewczynę, czy też nie, powinien okazywać jej wsparcie. Nawet jeśli jakaś sytuacja może być dla mężczyzny czymś zwyczajnym, a partnerka robi z tego katastrofę lub niebywały sukces, powinien on podejść do tego na spokojnie i z humorem. Może dla niego to nie ma większego znaczenia, ale jeżeli dla kobiety coś jest ważne, powinien spróbować ją zrozumieć. Podobnie jest wtedy, gdy kobieta ma ?te dni?. Choć faceci nie wiedzą jakie to uczucie, ból i trudny okres, powinni choć trochę współczuć i zrobić wszystko, by wesprzeć swoją dziewczynę.

5. Kręcenie z wieloma naraz

Jeżeli chłopak podrywa dziewczynę, to będzie miał u niej o wiele większe szanse, kiedy pokaże, że jest ona dla niego jedyna i najważniejsza. Kobiety bardzo nie lubią, kiedy umawiają się z kimś, kto potem ma randkę z inną osobą. Czują się wtedy mniej ważne i uważają, że chłopakowi wcale na nich nie zależy. Jeśli mężczyzna kręci z paroma naraz, świadczy to o tym, że albo nie traktuje uczucia na poważnie, albo jest bardzo niezdecydowany. Do chłopaka, który kręci z wieloma, dziewczyny mają mniejsze zaufanie i większy dystans.

A Wy co zaobserwowałyście w zachowaniu chłopaków, co może mieć negatywny wpływ na ich relacje z dziewczynami? Podzielcie się spostrzeżeniami w komentarzach!

Polecamy: 7 najgorszych porad miłosnych dla nastolatek!

Błędy chłopaków w relacjach z dziewczynami

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj