Sprawdź, na jakie tematy chłopcy kłamią najczęściej!

Chociaż wolimy myśleć, że jest inaczej, to niestety większość chłopców kłamie. Przyczyny tego mogą być różne, tak samo jak różne są tematy, na jakie kłamią. Czasami są to zupełne błahostki, a innym razem poważne sprawy. Oczywiście dziewczyny też nie są w tym względzie lepsze, bo przecież i nam zdarza się naginać prawdę 🙂 Dziś jednak o chłopcach. Oto lista 8 największych kłamstw.

8 największych kłamstw chłopców!

#1. Doświadczenie łóżkowe. Każdy chce się pochwalić swoimi osiągnięciami, szczególnie wśród kolegów. Najczęściej jednak te wyznania mają niewiele wspólnego z rzeczywistością.

#2. Wielkość sprzętu. W tej kwestii nie ma co liczyć na szczerość 🙂

#3. Twoje koleżanki. Na ich temat możesz usłyszeć dwa kłamstwa: po pierwsze, że Twój ukochany je lubi (zazwyczaj jego uczucia wobec nich są podobne, jak Twoje wobec jego kolegów) i że Twoje koleżanki mu się nie podobają.

#4. Twoja figura. On panicznie boi się Ciebie urazić, dlatego najprawdopodobniej nie powie Ci prawdy na temat Twojej figury, a dokładniej tego, że przytyłaś. Lepiej nie pytaj go również o to, czy grubo w czymś wyglądasz – w końcu bez względu na to co odpowie i tak będzie źle.

8 największych kłamstw chłopców!

#5. Obietnica kontaktu. Jeśli on po pierwszym spotkaniu mówi, że zadzwoni, to oznacza, że niekoniecznie się do Ciebie odezwie. Po prostu nie chce sprawiać Ci przykrości mówiąc prawdę prosto w oczy.

#6. Filmy dla dorosłych. On mówi, że ich nie ogląda? Widocznie jest jedynym na świecie facetem, który tego nie robi 🙂 Niestety na 99% ściemnia, jeśli mówi, że te filmy go w ogóle nie interesują.

#7. Twój wygląd. Jeśli on mówi Ci, że jesteś najpiękniejszą dziewczyną na świecie to nie bierz tego na poważnie. Wiemy, że łatwo się złapać na takie kłamstewka, ale możliwe, że on Cię po prostu tylko bajeruje.

#8. ,,Kocham Cię”. To najbardziej okrutne kłamstwo, jakie tylko można sobie wyobrazić. Chłopcy często wypowiadają te słowa, żeby nie sprawić dziewczynie przykrości lub wtedy, gdy nie chcą jej stracić.

Jakie kłamstwa dodałybyście do naszej listy? Piszcie w komentarzach!

Polecamy: Błędy, jakie popełniają zakochane dziewczyny

Źródło zdjęć: http://favim.com

7 KOMENTARZE

  1. A może jakiś post z sukienkami albo jakimiś stylizacjami na bierzmowanie do kościoła? Tylko zeby ceny nie były z kosmosu xdd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj