Sprawdź, na jakie tematy chłopcy kłamią najczęściej!

Chociaż wolimy myśleć, że jest inaczej, to niestety większość chłopców kłamie. Przyczyny tego mogą być różne, tak samo jak różne są tematy, na jakie kłamią. Czasami są to zupełne błahostki, a innym razem poważne sprawy. Oczywiście dziewczyny też nie są w tym względzie lepsze, bo przecież i nam zdarza się naginać prawdę 🙂 Dziś jednak o chłopcach. Oto lista 8 największych kłamstw:

#1. Doświadczenie łóżkowe. Każdy chce się pochwalić swoimi osiągnięciami, szczególnie wśród kolegów. Najczęściej jednak te wyznania mają niewiele wspólnego z rzeczywistością.

#2. Wielkość sprzętu. W tej kwestii nie ma co liczyć na szczerość 🙂

#3. Twoje koleżanki. Na ich temat możesz usłyszeć dwa kłamstwa: po pierwsze, że Twój ukochany je lubi (zazwyczaj jego uczucia wobec nich są podobne, jak Twoje wobec jego kolegów) i że Twoje koleżanki mu się nie podobają.

#4. Twoja figura. On panicznie boi się Ciebie urazić, dlatego najprawdopodobniej nie powie Ci prawdy na temat Twojej figury, a dokładniej tego, że przytyłaś. Lepiej nie pytaj go również o to, czy grubo w czymś wyglądasz – w końcu bez względu na to co odpowie i tak będzie źle.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

7 KOMENTARZE

  1. A może jakiś post z sukienkami albo jakimiś stylizacjami na bierzmowanie do kościoła? Tylko zeby ceny nie były z kosmosu xdd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here