Sprawdź, czego unikać, jeśli nie chcesz, żeby Wasza znajomość zakończyła się po kilku randkach!

Początek znajomości to najczęściej jedyna szansa, jaką mamy, aby zrobić na kimś dobre wrażenie. Nawet najmniejszy błąd może nas słono kosztować i zakończyć relację, która nie zdążyła się nawet dobrze rozwinąć. Poniżej wymieniamy kilka najczęściej popełnianych błędów, których należy unikać. Sprawdź, o jakie chodzi.

Cały czas logujesz się na Facebooku. Bez względu na to, czy idziecie na kawę, do kina, czy na spacer – każde miejsce oznaczasz na FB. Po kilku dniach zmieniasz status związku? Takim zachowaniem możesz odstraszyć chłopaka! Nawet jeśli on jest Tobą zainteresowany, być może po pierwszym spotkaniu nie jest jeszcze pewien czy to na pewno to. Traktując go jak swojego chłopaka, możesz go zniechęcić.

Odzywasz się zbyt często. Daj chłopakowi się wykazać! Jeśli będziesz go osaczać, on będzie chciał się jak najszybciej uwolnić!

Obrażasz się przez sms-y. Obrażanie w ogóle jest bez sensu, a kłótnie przez telefon lub przez sms-y mogą zrobić więcej złego niż dobrego. Bez kontaktu na żywo, możecie nie zrozumieć swoich intencji i nawet niewielki problem może się przerodzić w prawdziwą wojnę. Jeśli od początku znajomości będziesz prowokować kłótnie, on może się wystraszyć.

Kręcisz z kilkoma na raz. Po pierwsze ryzykujesz tym, że on się o tym dowie, a poza tym to jest nieuczciwe. Też chyba nie chciałabyś być jedną z wielu? Postaraj się podjąć decyzję, kogo wybrać, jak najszybciej. Jeśli nie potrafisz się zdecydować, to może żaden z nich nie jest odpowiedni? Czasem pewne znajomości lepiej jest odpuścić.

Oczekujesz, że to chłopak będzie za Ciebie płacił. Nie łudź się, że chłopak będzie cały czas stawiał Ci kolacje, tym bardziej jeśli nie pracuje. Być może taki układ mu odpowiada, ale lepiej to wcześniej wybadać. Nie chcesz przecież, żeby pomyślał, że traktujesz go jak sponsora. Najlepiej ustalcie, że czasami płaci on, a innym razem Ty, albo po prostu zrzucajcie się na rachunek i po sprawie. Dzięki temu nikt nie będzie czuł się pokrzywdzony!

Próbujesz wzbudzić w nim zazdrość. Pokłóciliście się, a Ty zaczynasz lajkować i komentować zdjęcia swoich kolegów z Facebooka? Zastanów się jak byś się czuła, gdyby on zaczął tak robić. Takie zachowanie to cios poniżej pasa, dlatego nie rób tego. Poza tym, to może przynieść odwrotny efekt – on po prostu pomyślisz, że kręcisz z kilkoma na raz i nie będzie chciał się więcej z Tobą spotkać.

Rezygnujesz zbyt szybko. Spotkaliście się już 3 razy, a Ty nadal nie wiesz co dalej robić, bo jeszcze się nie całowaliście? Jest fajnie, ale nie jesteś na 100% przekonana? Daj sobie czas. Kto powiedział, że po 3 spotkaniach musisz być pewna? Skup się na tym co się między Wami dzieje, a reszta przyjdzie sama.

Czytaj także: Jak przekonać chłopaka do swoich racji?

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj