Spytałyśmy kilku chłopaków jakie cechy powinna mieć dziewczyna idealna. Sprawdźcie co odpowiedzieli.

Nie ma jednego przepisu na idealny związek. Jest jednak kilka podstawowych zasad, które warto przestrzegać, żeby chłopak był z Tobą szczęśliwy i nigdy nie szukał lepszej od Ciebie, bo przecież i tak by takiej nie znalazł 🙂 Poniżej znajdziesz najważniejsze cechy, które sprawiają, że dla chłopaków jesteś idealna.

Nie obraża się bez powodu. Kłótnie w związku, wynikają często z braku zrozumienia. Pamiętaj, że najlepszym rozwiązaniem problemów jest rozmowa. Nie licz na to, że on się sam domyśli. To facet.

Podziwia go. Chłopacy potrzebują czuć się dowartościowani przez swoje dziewczyny, dlatego jeśli będziesz go podziwiać i chwalić, będzie najszczęśliwszy na świecie.

Nie robi scen zazdrości. Odrobina zazdrości w związku (i to z obu stron!) jest wskazana. Jednak awantury i każdą koleżankę ze szkoły, z którą on rozmawia, czy kontrolowanie jego telefonu jest grubą przesadą. Jeśli mu nie ufasz to zastanów się po co z nim jesteś.

Jest inteligentna. Sama uroda nie wystarczy, jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia. Idealna dziewczyna to nie pusta lala, tylko taka, która ma trochę oleju w głowie 🙂

Ma poczucie humoru. Idealna dziewczyna śmieje się z żartów chłopaka i nie jest poważna przez cały czas. Wieczny brak humoru odstraszy każdego faceta.

Jest wierna. Każdy chłopak marzy o wiernej i oddanej dziewczynie.

Okazuje zainteresowanie. Dziewczyna, która okazuje zainteresowanie chłopakowi i często pyta co u niego, a także potrafi słuchać, to prawdziwy skarb.

Lubi jego kolegów. Dla niego to bardzo ważne, żebyście się polubili, dlatego daj im szansę.

Wspiera go. Dla niego to bardzo ważne, żeby mieć wsparcie w ukochanej osobie. Nie ważne, czy chodzi o kłótnię z rodzicami, czy ważny egzamin. Musi wiedzieć, że może na Tobie polegać i że zawsze przy nim będziesz, dlatego jeśli zwróci się do Ciebie po poradę, nigdy mu jej nie odmawiaj!

Okazuje mu miłość. Nie tylko słowami, ale również czynami. Chodzi o drobne gesty, które sprawią mu przyjemność. Związek to praca z dwóch stron a nie tylko z jednej.

Dba o siebie. Chłopak musi czuć, że wciąż Ci na nim zależy, dlatego nie przestawaj o siebie dbać, nawet jeśli jesteście razem już długo. W końcu Ty też nie chciałabyś, żeby on przestał się starać.

Daje mu przestrzeń. Może wydać Ci się to dziwne, ale faceci potrzebują trochę wolności, żeby poczuć jak bardzo im na Tobie zależy. Daj mu czasem od siebie odpocząć i zatęsknić. Uwierz nam, że Tobie również wyjdzie to na dobre 🙂

Poznaje jego pasje. Jeśli będziesz słuchać i wypytywać o jego zainteresowania, pokażesz mu w ten sposób, że jest dla Ciebie ważny i że Ci na nim zależy.

Czytaj także: Czy chłopcom podobają się chude dziewczyny?

Cechy dziewczyny idealnej

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

  1. Ja jakoś miałam faceta, któremu placki i ciasteczka piekłam, mówiłam że super zna się na samochodach, nie wymagałam by był na moje zawołanie, szanowałam jego rodzinę. Nawet tolerowałam to, że niechciał ze mną zamieszkać tylko z mamusią. 9 LAT. Gdy zaczełam móić o ślubie słyszałam trzask drzwi, po 2 trzech tygodniach nie niedzwonienia do mnie i nieodzwyania się… jaśnie pan się przychodził z przeprosinami… ja tolerowałam… do czasu gdyż znów czytałam sms „niewiem czy mi się będzie chciało przyjść”… To przeczytałam w dniu 40 urodzin… a jak przyszedł powiedział „ja sie z tobą ie ożenie” JAKFACET JEST PALANTEM TO ŻADNA IDEALNA KOBIETA MU NIE BĘDZIE ODPOWIADAŁA NA ŻONĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj