kursy doszkalające
kursy doszkalające

W tym wpisie zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi propozycjami ciekawych kursów dokształcających.

Zastanawiasz się, jak efektywnie wykorzystać wolny czas? Myślałaś o zapisaniu się na kurs, ale zabrakło Ci motywacji do działania? Nie zwlekaj, tylko spróbuj zrobić coś dla siebie! Warto się dokształcać, zdobywać wiedzę oraz nowe umiejętności, które mogą przydać się w przyszłości.

Chcesz zrobić coś dla siebie? Zapisz się na kurs!

#11. Kurs biblioterapii i bajkoterapii

Twoją pasją są książki? A może myślisz o pracy w bibliotece? Zainteresuj się kursem, który pomoże Ci zapoznać się ze znaczeniem i rolą książki w pracy z dzieckiem. Dzięki niemu poznasz także metody i funkcje, jakie pełni dzieło literackie w rozwoju młodego czytelnika.

#12. Kurs dogoterapii – edukacji i terapii z udziałem psów

Lubisz psy? Zastanawiasz się nad poszerzeniem swojej wiedzy z zakresu dogoterapii? Jeśli tak, to ten kurs jest dla Ciebie! Podczas niego poznasz teorie opisujące pozytywny wpływ psów na ludzi. Zgłębisz wiedzę na temat behawiorystyki psów czy profilaktyki pogryzień. Dowiesz się także o historii dogoterapii w Polsce i na świecie oraz praktycznych aspektach organizacji zajęć z udziałem czworonogów.

#13. Kurs pracownik administracyjno-biurowy

Myślisz o pracy w biurze bądź sekretariacie? Chciałabyś dowiedzieć się, jak od strony praktycznej wygląda codzienna aktywność w oddziale administracyjnym? Interesują Cię tajniki pisania urzędowych dokumentów? A może masz ochotę, aby nauczyć się metod pracy z klientami? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi w proponowanym powyżej kursie.

#14. Kurs stylizacji rzęs i brwi

Chciałabyś zdobyć odpowiednie umiejętności i kwalifikacje, dzięki którym będziesz w stanie wykonywać stylizacje rzęs i brwi? Jeśli tak, to udział w tym kursie jest idealną opcją dla Ciebie. Szkolenie wprowadzi Cię w podstawową wiedzę na temat zasad BHP w gabinecie kosmetycznym, przygotowania stanowiska pracy, budowy brwi, fazy wzrostu włosa, techniki rysunku – mierzenia proporcji przy pomocy miarek, czy dobrania odpowiedniego kształtu brwi. To kurs, który opiera się na wiedzy teoretycznej, ale także kładzie duży nacisk na praktykę.

#15. Kurs fotograficzny

Ten kurs da Ci możliwość zdobycia wiedzy na temat tego, jak robić ładne i ciekawe zdjęcia. Oprócz tego nauczysz się korzystania z aparatu. Poznasz także tajniki obsługi i praktycznego wykorzystywania lamp błyskowych.

Co myślisz o powyższych kursach? Czy któryś z nich Cię zaciekawił? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: 3 inspirujące blogi, które warto śledzić – CZĘŚĆ 2

kursy doszkalające
kursy doszkalające

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj