triki które zrobią z Ciebie prawdziwą flirciarę!
Źródło: Pexels

Poznaj 5 rzeczy, które według dziewczyn są pociągające, za to dla chłopców wręcz przeciwnie.

Podryw to sztuka, która nie wszystkim przychodzi łatwo. Czasami wydaje nam się, że robimy coś, co w oczach chłopaków jest zalotne, a w rzeczywistości jest zupełnie na odwrót. Oto 5 rzeczy, które według chłopców są żenujące, dlatego lepiej ich unikaj!

5 rzeczy, które według chłopców są żenujące

#1. Nadmiar zabiegów z zakresu medycyny estetycznej

Zabiegi typu powiększanie ust, biustu czy foxy eyes, stają się coraz bardziej popularne. Decydują się na nie nawet młode dziewczyny. Większość chłopaków nie zauważa drobnych poprawek urody, ale nadmiar zabiegów nikogo nie kręci.

#2. Dziubek do zdjęć

Większość dziewczyn uważa, że robiąc dziubek ich twarz wygląda smuklej. Prawda jest jednak taka, że większość chłopaków wcale nie uważa, że dziubki są fajne, szczególnie jeśli dziewczyna pozuje w ten sposób na każdym zdjęciu.

#3. Zbyt mocny makijaż

Tak naprawdę żaden chłopak nie chciałby spotykać się z dziewczyną, której nie da się rozpoznać po tym, jak zmyje ona makijaż. Zbyt mocny makeup zdecydowanie działa na niekorzyść.

#4. Wyzywający strój

To prawda, że im więcej ciała dziewczyna odsłoni, tym większe wzbudza zainteresowanie u płci przeciwnej. Problem w tym, że to zainteresowanie jest powierzchowne, a mało który chłopak chciałby być na poważnie z dziewczyną, która ubiera się w sposób prowokacyjny.

#5. Dodawanie rozebranych zdjęć w Internecie

Nawet jeśli to właśnie w ten sposób zwróciłaś na siebie uwagę jakiegoś chłopaka, to raczej nie będzie on chciał, abyś dalej to robiła, kiedy już będziecie razem. Tak naprawdę chłopcy nie mają nic przeciwko dodawaniu rozebranych zdjęć, dopóki nie robi tego ich partnerka.

Jakie jeszcze rzeczy, które według chłopców są żenujące, powinny znaleźć się na naszej liście? Czekamy na Twoje propozycje w komentarzu!

Czytaj także: O co najczęściej kłócimy się w związku?

triki które zrobią z Ciebie prawdziwą flirciarę!
Źródło: Pexels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj