chłopak pisze z inną
Źródło: Pinterest

Sprawdź, z jakimi chłopcami zdecydowanie nie powinnaś umawiać się na randki.

Poszukiwania drugiej połówki bywają trudne, zwłaszcza wtedy, gdy angażujemy się w znajomości, które z góry są skazane na porażkę. W tym wpisie podpowiadamy, od kogo lepiej trzymać się z daleka. Choć od każdej reguły zdarzają się wyjątki, to jednak najczęściej związki z chłopakami z poniższej listy się rozpadają.

Chłopcy, z którymi nie powinnaś się umawiać

Były Twojej przyjaciółki

To naprawdę nie jest dobry pomysł, nawet jeśli oni rozstali się w zgodzie. Po pierwsze wspólne spotkania mogłyby być niezręczne dla niej lub dla niego, a poza tym ona wie na jego temat bardzo dużo, również rzeczy, których być może w innej sytuacji, byś jej nie powiedziała.

Barman

Jeśli zdarza Ci się chodzić do klubów, na pewno nieraz zawiesiłaś oko na jakimś barmanie. I nie Ty jedna. Oni doskonale zdają sobie z tego sprawę, że dziewczyny na nich lecą, więc większość z nich to wykorzystuje. Nie łudź się, że on nie spojrzy na żadną inną, tym bardziej, że w pracy spotyka wiele pięknych dziewczyn. Oczywiście od każdej reguły zdarzają się wyjątki, ale czy na pewno chcesz tak ryzykować?

Muzyk

Chłopcy grający w kapelach, są niezwykle pociągający, ale to artystyczne dusze i ciężko jest ich utrzymać przy sobie. Są dziewczyny, które potrafią usidlić muzyków, ale jeśli masz problem z zazdrością, lepiej odpuść dobie muzyka. Pomyśl o tych wszystkich zakochanych w nim fankach.

,,Pan Idealny”

To taki osobnik, który pozjadał wszystkie rozumy świata i sądzi, że jest NAJ. NAJmądrzejszy, NAJprzystojniejszy, NAJbardziej zabawny itd. Dla ,,Pana Idealnego” zawsze będziesz miała jakieś wady i to Ty będziesz musiała się zmienić, nie on. Naprawdę tego chcesz?

Twój były

Na pewno znasz to powiedzenie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki i jest w nim sporo prawdy. Oczywiście są pary, którym się udało, ale często bywa tak, że skoro się rozstaliście, to był jakiś powód i gdy do siebie wrócicie, ten problem może powrócić. Jeśli jesteś gotowa na ogromną pracę i masz pewność, że Twój ex również, to rozważ powrót. W innym przypadku – dobrze się zastanów.

Czytaj także: Gdzie poznać chłopaka marzeń?

Chłopcy z którymi nie powinnaś się umawiać
Źródło: Pinterest

5 KOMENTARZE

  1. Mam problem, a konkretnie to nie mam zainteresowania ;/ przez to nie mam tematów do rozmów z koleżankami i kolegami (a zwłaszcza z tymi nowo poznanymi), nie wiem co mam zrobić
    -_-

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj