Chyba każda dziewczyna zastanawiała się kiedyś, co dany chłopak o niej myśli. Poznaj mowę ciała, dzięki której dowiesz się, co on w głębi duszy o Tobie sądzi!

Mowa ciała może nam bardzo dużo zdradzić na temat myśli i uczuć drugiej osoby. Jeśli jesteś zainteresowana jakimś chłopakiem, sprawdź co on tak naprawdę myśli o Tobie.

Co mówi jego mowa ciała?

Poprawia włosy

Jeśli odgarnia palcami swoją czuprynę, oznacza to, że chce się Tobie spodobać i ma nadzieję, że zwrócisz uwagę na jego atrakcyjność. Taki gest robią w większości samce, którzy mają wysoką samoocenę i sporą wagę przykładają dla swojego wyglądu.

Kładzie otwartą dłoń na stoliku

Gest ten oznacza, że on bardzo pragnie Cię dotknąć i przejść do kontaktu fizycznego, ale nie ma odwagi, żeby to zrobić, bądź obawia się Twojej reakcji na jego dotyk.

Patrzy na Twoje usta

Jeśli coś mówisz, a on patrzy na Twoje wargi, to prawdopodobnie wcale Cię nie słucha, tylko ma ochotę na namiętny pocałunek z Tobą. W głowie już sobie to wyobraża!

Siedzi z bardzo szeroko rozstawionymi nogami

Świadczy to o jego dużej pewności siebie i niezależności, odwagi i… świadomości posiadania potencjału seksualnego. On po prostu chce, abyś oceniła jego walory fizyczne, które uważa za swoją jedną z najmocniejszych stron. Krótko – gest ten oznacza, że samiec ma na Ciebie ochotę! Jeśli dodatkowo trzyma ręce na biodrach lub wsadza ręce w kieszenie spodni, jednocześnie wystawiając kciuki na wierzch, możesz być tego pewna.

Kieruje swoje stopy na Ciebie

Kiedy stoicie blisko siebie, staraj się zauważyć, gdzie są położone jego stopy. Jeśli są ułożone w Twoim kierunku, oznacza to, że z pewnością nie jesteś mu obojętna!

Nie może usiedzieć w miejscu

Wierci się na krześle i kompletnie nie wie co ze sobą zrobić? Jest to oznaką lekkiego zdenerwowania. Tak samo z rękoma. Jeśli bierze do dłoni przedmioty, bawiąc się nimi, również oznacza to, że jest lekko zdenerwowany. Natomiast, jeśli bierze do rąk okrągłe przedmioty, prawdopodobnie myśli o damskich krągłościach.

Chowa dłonie

Jeśli on ukrywa dłonie, wsadzając je pod kolana, pod stołem lub za plecami, możesz być pewna, że ma coś do ukrycia.

Jak widzisz, mowa ciała jest bardzo ważnym sygnałem w relacjach międzyludzkich. Jeśli się ją zna, możesz kontrolować sytuacje i dowiedzieć się wiele na temat, co ludzie o Tobie sądzą!

Czytaj także: 5 sposobów na poderwanie chłopaka

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj