Sprawdź, jak wiele mówi o Tobie pozycja, w jakiej zazwyczaj sypiasz.

Pozycja embrionalna (płodowa) – na boku z podkulonymi nogami. Charakterystyczna dla niemowlaków, dlatego nazywana jest również pozycją dziecka Jest to jedna z najpopularniejszych pozycji, w której śpimy. Osoby sypiające w tej pozycji mogą sprawiać wrażenie twardych z zewnątrz. Prawda jednak jest taka, że są one bardzo wrażliwe, wycofane i nieśmiałe, w stosunku do otoczenia.

Pozycja kłody – na boku z wyprostowanymi nogami i rękami umieszczonymi wzdłuż tułowia. Osoby preferujące tę pozycję, są przede wszystkim towarzyskie i kontaktowe. Nie lubią samotności i łatwo nawiązują nowe znajomości. Są także bardzo łatwowierne i ufne w stosunku do innych.

Pozycja żołnierska – na plecach z rękami wzdłuż ciała. Można powiedzieć, że osoby te są przeciwieństwem tych, którzy preferują pozycję kłody. Praktycznie wszystko biorą na poważnie i cenią sobie prywatność. Są także zdystansowane i zwykle ciche. Mają jednak wysokie wymagania w stosunku do siebie i otoczenia.

Pozycja tęskniąca – na boku z rękami wyciągnięty przed siebie. Są to osoby otwarte, czasami jednak mocno podejrzliwe. Jeśli chodzi o podejmowanie decyzji, mają żółwie tempo. Kiedy jednak już jakąś podejmą, nie zmieniają jej tak łatwo.

Pozycja swobodna (na brzuchu) – z rękami obejmującymi poduszkę.  Osoby sypiające w tej pozycji są otwarte i towarzyskie. Uważane są też za bystre i inteligentne, niestety nie słuchają porad innych. Mimo iż mogą uchodzić za osoby lubiące ryzyko, to tak naprawdę nie lubią sytuacji ekstremalnych. Nie są też odporne na krytykę.

Pozycja rozgwiazdy – na plecach z rękami rozłożonymi po bokach. Jest to najmniej popularna pozycja, którą przybieramy podczas snu. Osoby, które w niej sypiają, są dobrymi, lojalnymi przyjaciółmi. Chętnie wysłuchują innych i starają się im pomóc. Nie przepadają za byciem w centrum uwagi.

Co mówi o Tobie pozycja, w której śpisz?

Źródło: http://tipy.interia.pl/http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: https://www.pexels.comhttp://weheartit.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię