Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się co możesz napisać chłopakowi po pierwszym spotkaniu? W tym wpisie znajdziesz kilka podpowiedzi.

Pierwsza randka to ogromne przeżycie dla każdej dziewczyny (i dla każdego chłopaka!). Nic więc dziwnego, że chcemy się do tego jak najlepiej przygotować. Nie zawsze też zastanawiamy się co robić po spotkaniu, a nawet jeśli to najczęściej trafiamy na porady typu ,,nie odzywaj się przez trzy dni po spotkaniu” lub ,,w żadnym wypadku nie pisz do niego pierwsza„.

Czy warto korzystać z tego typu wskazówek? Decyzję pozostawiamy Tobie, my jednak wychodzimy z założenia, że takie gierki są jedynie stratą czasu i jeśli spotkanie było super, to po co udawać zobojętnienie? Normalny chłopak doceni szczerość, a na nienormalnego, na którego działają takie zagrania, chyba szkoda życia.

Poniżej kilka propozycji, co można napisać chłopakowi po randce.

,,Dzięki za spotkanie, świetnie się bawiłam. Mam nadzieję, że jeszcze/niedługo to powtórzymy”

Daj mu do zrozumienia, że dobrze się czułaś w jego towarzystwie i chętnie spotkałabyś się z nim po raz kolejny. Jednocześnie nie naciskaj na niego zbyt mocno i nie podawaj konkretnej daty, ani nie wymagaj od niego żadnych deklaracji. Niech on wyjdzie z propozycją, a jeśli tego nie zrobi, zaproponuj termin po kilku dniach.

W tym pierwszym smsie możesz także napisać, że bezpiecznie dotarłaś do domu (jeśli on Cię nie odprowadzał) lub spytać czy on zdążył już wrócić bez przeszkód – pokażesz mu, że się martwisz 🙂

,,Ten film był świetny, ale znam równie dobry. Następnym razem musimy go obejrzeć 🙂

To jest oczywiście propozycja na smsa po randce, która odbyła się w kinie. Kolejną randkę możecie spędzić u Ciebie lub u niego (oczywiście, jeśli nie znasz tego chłopaka zbyt dobrze to bądź ostrożna i raczej nie gódź się na spotkanie w jego domu) i obejrzeć coś w Internecie.

,,Dzięki za przepyszną kawę. Następnym razem ja stawiam! :)”

Jeśli chłopak zaprosił Cię gdzieś i za wszystko zapłacił, to warto zaproponować rewanż. Gdyby bardzo protestował i nie godził się nawet na ,,zrzutę” to nie upieraj się za wszelką cenę, ale wynagródź mu to w inny sposób, np. wymyślając scenariusz randki, której nie zapomni do końca życia.

Czytaj także: Nietypowe pomysły na randkę! Zabierz go tam, gdzie jeszcze nie był z żadną inną!

,,Mam nadzieję, że bawiłeś się równie dobrze, co ja. Chętnie to powtórzę”

Po takim smsie dobrze byłoby, jeśli chłopak zaproponowałby kolejne spotkanie lub jasno napisał, że on również jest chętny na powtórkę. Mamy XXI wiek, więc nie ma w tym nic złego, żebyś to Ty zaprosiła go na następną randkę, ale nie rób tego w ten sam dzień – daj chłopakowi trochę odsapnąć 🙂

Jaki był Twój pierwszy sms do chłopaka po randce? A może zawsze czekasz na odzew z drugiej strony? Napisz nam o tym w komentarzu!

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj