Źródło: Pinterest

Twój chłopak nie tylko ogląda się, ale wręcz podrywa inne dziewczyny? Sprawdź, co możesz zrobić w tej sytuacji.

Każda z nas marzy o partnerze, który będzie wpatrzony w nas jak w obrazek. Niestety w życiu nie zawsze jest tak, jakbyśmy chciały. Czasami zdarza się, że chłopak zwraca uwagę na inne dziewczyny. Pół biedy, jeśli jedynie zawiesi oko na kilka sekund (choć i to może denerwować). Gorzej, jeśli bez wstydu ogląda się za innymi lub wręcz je podrywa. Co zrobić, jeśli tak się dzieje? Poniżej znajdziesz kilka pomysłów.

Co robić, gdy Twój chłopak podrywa inne dziewczyny?

#1. Upewnij się, czy to prawda

Zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki, upewnij się, że Twój chłopak faktycznie gra nieczysto. Skąd wiesz, że on podrywa inne dziewczyny? Widziałaś to na własne oczy, czy może usłyszałaś o tym od ,,życzliwej” koleżanki? Oskarżenie o flirtowanie z innymi to dość poważna sprawa, dlatego najpierw upewnij się, że są ku temu podstawy.

#2. Porozmawiaj z nim

Szczera rozmowa to najlepsze ze wszystkich możliwych rozwiązań. Przede wszystkim dowiesz się, co chłopak ma do powiedzenia w tej kwestii. Poza tym będziesz mogła uświadomić mu, jak bardzo krzywdzi Cię swoim zachowaniem. Być może to wystarczy, aby on się zmienił.

#3. Zacznij się zachowywać tak samo

Kiedy rozmowa nic nie daje, trzeba zacząć działać w inny sposób. Być może chłopak nie zdaje sobie sprawy, że to co robi, jest nieodpowiednie. W takiej sytuacji możesz spróbować zacząć się zachowywać dokładnie tak samo, jak on. Może wtedy coś do niego dotrze.

#4. Rozważ przerwę w związku lub rozstanie

Próbowałaś już niemal wszystkiego, a chłopak wciąż nie zmienia swojego zachowania? W takim razie rozważ zrobienie przerwy lub rozstanie. Nie jest to oczywiście prosta decyzja, ale być może to otworzy mu oczy i uświadomi, że problem jest poważny. Ty z kolei zyskasz czas na przemyślenie, czy warto być z kimś, kto Cię nie szanuje.

Czytaj także: Czy warto wiązać się z narcyzem?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj