Źródło: Pinterest

Często podczas spotkań z chłopakiem nie macie pomysłu jak spędzić czas i po prostu się nudzicie? Sprawdź, jak temu zaradzić!

Chwilowa nuda i ochłodzenie temperatury może pojawić się nawet w najbardziej szczęśliwym związku. Ważne jest to, aby nie panikować w tej sytuacji, tylko starać się rozwiązać problem. W tym wpisie znajdziesz kilka wskazówek, jak naprawić ten chwilowy kryzys.

Co robić, gdy w związku wieje nudą?

Zacznijcie chodzić na randki

Często bywa tak, że będąc w związku, przestajemy gdziekolwiek wychodzić. Czas spędzamy głównie przed telewizorem lub oglądając seriale w Internecie. To błąd! Żeby podtrzymać chemię w związku, musicie od czasu do czasu spotkać się ze sobą tak, jak to robiliście na początku, być może jeszcze na etapie poznawania się, gdy nie byliście parą.

Dbajcie o siebie

Przede wszystkim po to, abyście cały czas byli dla siebie atrakcyjni (on kocha Cię nawet w dresie i nieumytych włosach, ale to oczywiste, że woli oglądać Cię w makijażu i seksownej kiecce). Poza tym to może być sposób na poradzenie sobie z nudą – wspólna siłownia albo basen to połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Rozmawiajcie

To bardzo ważne, żebyście mieli ze sobą wspólne tematy (i nie chodzi tutaj o rozmowę na temat obiadu czy pogody, ale o Waszych uczuciach, pragnieniach, pasjach itd). Kiedy przestajecie ze sobą rozmawiać, to zaczynacie żyć niby razem, ale tak naprawę obok siebie, bo się mijacie, a to kończy się zazwyczaj kryzysem w związku i rozstaniem.

Celebrujcie każdą wyjątkową chwilę

Zastanów się, co kiedyś sprawiało Ci (Wam) wiele radości, a teraz stało się rzeczą oczywistą? Może to być romantyczna kolacja przy świecach (choćby w domu!) lub zmysłowy masaż. Przypomnij sobie jak spędzaliście wolny czas na początku związku i co sprawiało Wam największą przyjemność.

Znajdźcie sobie wspólne hobby

Na pewno macie jakieś wspólne zainteresowania, więc warto zrobić coś wspólnie! O ile nie jest to spanie i oglądanie filmów 🙂 Ważne, żebyście wyrwali się z domu, bo to właśnie dzięki temu, macie szansę wygrać z nudą i rutyną.

Zaskocz go!

Nowy ciuszek lub fryzura to na pewno dobry sposób na rutynę. Zróbcie też coś szalonego, czego wcześniej nie robiliście. Wystarczy trochę kreatywności i na pewno coś wymyślicie 🙂 Masz ochotę z kimś poflirtować? Zacznij podrywać…swojego chłopaka! Jeśli dom to nie jest dobre miejsce, może umówicie się w pubie – wejdźcie osobno i niech poderwie Cię Twój własny facet! To może być świetna zabawa 🙂

Czytaj także: Co robić z chłopakiem jesienią?

nuda w związku

Źródło zdjęć: Pexelshttp://favim.com

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj