Źródło: Pinterest

Twój chłopak nie okazuje Ci uczuć? Sprawdź, co możesz zrobić w tej sytuacji.

Większość dziewczyn marzy o chłopaku, który nie będzie wstydził się swoich uczuć. Niestety często zdarza się, że chłopak unika czułych gestów przy znajomych, a nawet w sytuacjach sam na sam. Co można zrobić w tej sytuacji? O tym przeczytasz w tym wpisie!

Co robić, jeśli chłopak nie okazuje uczuć?

Przejmij inicjatywę

Zamiast czekać, aż chłopak wykona jakiś gest, sama zrób pierwszy krok. Być może chłopak nawet nie pomyślał o tym, aby wziąć Cię za rękę albo pocałować i potrzebna mu jest mała zachęta.

Porozmawiaj z nim

Szczera rozmowa to zawsze dobry pomysł. Powiedz chłopakowi, czego oczekujesz, a całkiem możliwe, że będzie się starał sprawić Ci radość. Podczas rozmowy unikaj oskarżeń i staraj się skupić raczej na swoich uczuciach oraz potrzebach, aby nie urazić ukochanego.

Spróbuj go zrozumieć

Być może chłopak został wychowany twardą ręką, a w jego domu rodzinnym nie okazywano sobie uczuć. Zamiast się na niego obrażać, spróbuj go zrozumieć i pomóc mu się otworzyć. Małymi kroczkami w końcu uda Ci się osiągnąć cel.

Nie zmieniaj go na siłę

Jeżeli drobne gesty i rozmowy nic dają, to być może będziesz musiała po prostu odpuścić i zaakceptować chłopaka takiego, jakim jest. Niektórzy mężczyźni są skryci, ale wcale nie oznacza to, że są pozbawieni uczuć. Czasem trzeba dostrzec miłość w drobnych gestach oraz w trosce.

Czytaj także: Po czym poznać, że ON naprawdę Cię kocha?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj