Co Twoja grupa krwi mówi o Tobie?
Źródło: https://favim.com/image/6504540/

Czy grupa krwi może mieć wpływ na naszą osobowość? Okazuje się, że TAK! W tym wpisie możesz się o tym przekonać.

Znasz swoją grupę krwi? To świetnie! Nie? W takim razie zajrzyj do swojej książeczki zdrowia albo zapytaj rodziców. Na podstawie naszej grupy krwi możemy określić naszą osobowość. Jesteś ciekawa? Czytaj dalej!

Co Twoja grupa krwi mówi o Tobie?

Grupa krwi 0

Osoby posiadające grupę krwi 0 to urodzeni liderzy, który są pewni siebie i mają ogromną siłę przebicia. Często osiągają zawodowy sukces, a kiedy wyznaczą sobie jakiś cel, to nie spoczną, dopóki go nie osiągną. Zawsze wykorzystują wszelkie szanse, jakie zsyła im los. Cechują je odwaga, ambicja, żywiołowość, niezależność, determinacja, lojalność i namiętność, ale bywają również aroganckie, próżne czy wręcz agresywne. Często są zazdrosne o innych. Uwielbiają sport i dbają o siebie, dzięki czemu najczęściej dożywają sędziwego wieku.

Grupa krwi A

Osoby posiadające grupę krwi A statystycznie najczęściej chorują. Są szczególnie podatne na takie choroby, jak cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie, choroby serca czy otyłość, a ich przemiana materii jest powolna. Mają także skłonność do alergii. Cechuje je wrażliwość, niechęć do zmian, sumienność oraz odpowiedzialność. Wiele rzeczy biorą do siebie, przez co łatwo jest je zranić. Zazwyczaj tłumią w sobie emocje, co może źle wpływać na ich stan psychiczny, a nawet prowadzić do depresji. Bywają nerwowe uparte i zawzięte, a przez swoją drobiazgowość mogą tracić sporo czasu oraz energii.

Grupa krwi B

Osoby posiadające grupę krwi B są bardzo silne, pracowite i ambitne. Są indywidualistami, ceniącymi sobie swobodę i niezależność, ale jednocześnie lubią towarzystwo innych osób. Troszczą się o bliskich, a w miłości są czułe i namiętne. Zdarza im się podejmować decyzje pod wpływem impulsu, przez co są odbierane przez innych jako nieprzewidywalne. Z drugiej strony bywają niezdecydowane. Uwielbiają podróże i czytanie książek.

Grupa krwi AB

Osoby posiadające grupę krwi AB potrafią szybko przystosowywać się do zmieniających się warunków. Nie mają problemu ze zmianą miejsca zamieszkania, klimaty czy sposobu odżywiania się, jednak przekłada się to również na ich kontakty z innymi ludźmi – relacje te bywają płytkie. Z drugiej strony świetnie zachowują pozory, są czarujące i optymistycznie nastawione do świata, dlatego ludzie do nich lgną. Mają szybką przemianę materii, dlatego najczęściej nie mają problemu z utrzymaniem zgrabnej sylwetki, ale zdarzają im się omdlenia.

Jaką masz grupę krwi? Zgadzasz się z powyższym opisem? Daj nam znać w komentarzu!

Co Twoja grupa krwi mówi o Tobie?
Źródło: https://favim.com/image/7129599/

Źródło tekstu: https://magia.onet.pl/artykuly/wokol-magii/co-mowi-o-tobie-twoja-grupa-krwi/s80edlz

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj