Źródło: Pinterest

W tym wpisie znajdziesz popularne błędy, przez które nie możesz znaleźć chłopaka.

Szukanie chłopaka to ciężki kawałek chleba, szczególnie jeżeli nie interesuje Cię ?ktokolwiek” i masz wysokie wymagania wobec płci przeciwnej. Jeśli mimo ogromnego zainteresowania Twoją osobą, nie możesz znaleźć drugiej połówki, to ten wpis jest dla Ciebie.

Błędy, przez które nie możesz znaleźć chłopaka

#1. Jesteś za bardzo wybredna

Przed swoimi oczami masz obraz chłopaka idealnego i nie spoczniesz dopóki na niego nie trafisz? Nie wystarczy, że chłopak ma dobry charakter i jest całkiem przystojny, bo musi mieć określony wzrost, kolor oczu, fryzurę i styl ubierania się? Oczywiście warto szukać swojego ideału, ale jeżeli trafisz na chłopaka, któremu na Tobie zależy, to może mimo wszystko warto dać mu szansę.

#2. Zbyt dużo mówisz

Większość chłopaków czuje się przytłoczona, kiedy dziewczyny zaczynają mówić bez opamiętania. Nie musisz na pierwszym spotkaniu dzielić się z nim historią Twojego życia oraz planami na kolejne 10 lat. Bądź nieco tajemnicza i pozwól mu odkrywać się stopniowo. Jeżeli się denerwujesz, to przygotuj sobie kilka awaryjnych pytań i pozwól jemu się wypowiedzieć 🙂

Czytaj także: 20 kreatywnych pytań do chłopaka

#3. Poruszasz ?zakazane” tematy

Opowiadanie o swoim byłym chłopaku lub zwierzanie się ze wszystkich intymnych sekretów nie jest dobrym pomysłem, szczególnie na pierwszej randce. Zachowując się w ten sposób możesz wystraszyć nawet najbardziej zainteresowanego Tobą chłopaka, więc być może to jest właśnie powodem Twoich niepowodzeń.

Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu
Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu

#4. Osaczasz chłopaka

Chłopacy szaleją na punkcie dziewczyn, które mają swoje życie i potrafią zająć się swoimi sprawami. Jeżeli on zauważy, że od samego początku Twoje życie zaczyna się kręcić wokół niego, a Ty nie masz żadnych swoich zainteresowań, to on szybko może zacząć odczuwać chęć ucieczki.

#5. Jesteś denerwująca

Co najbardziej wkurza chłopaków? Dziewczyny, które są kłótliwe, uparte, łatwo się obrażają i obgadują wszystkich dookoła. Lista ta jest z pewnością o wiele dłuższa, ale akurat te cztery zachowania ciężko jest wybaczyć. Jeżeli któreś z nich opisuje Ciebie, to nie dziw się, że nie możesz znaleźć chłopaka.

#6. Nie potrafisz go zainteresować swoją osobą

Nudne dziewczyny mają małe szanse na znalezienie chłopaka. Jeżeli oprócz scrollowania tablicy na FB i Insta oraz oglądania kolejnych seriali na Netflixie nie masz żadnych innych rozrywek w życiu, to raczej się tym nie chwal. Lepiej poświęć nieco czasu na odnalezienie jakiejś pasji, a z pewnością wyjdzie Ci to na dobre.

Czytaj także: Poznaj jego myśli po mowie ciała

Źródło: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj