Błędy chłopaków w relacjach z dziewczynami
Źródło: Pinterest

Chciałabyś wiedzieć, czy masz szansę u chłopaka? Rozszyfruj jego myśli po mówię ciała!

Chyba każda dziewczyna zastanawiała się chociaż raz w życiu, co jakiś chłopak myśli na jej temat. Poznaj sekrety mowy jego ciała, dzięki której dowiesz się, co ON w głębi duszy o Tobie sądzi!

Poznaj jego myśli po mowie ciała

Mowa ciała może nam bardzo dużo zdradzić na temat myśli i uczuć drugiej osoby. Jeśli jesteś zainteresowana jakimś chłopakiem, sprawdź co on tak naprawdę myśli o Tobie.

Poprawianie włosów

Jeżeli on odgarnia palcami swoją czuprynę, oznacza to, że chce się Tobie spodobać i ma nadzieję, że zwrócisz uwagę na jego atrakcyjność. Taki gest robią w większości samce, którzy mają wysoką samoocenę i sporą wagę przykładają dla swojego wyglądu.

Położenie otwartej dłoni na stoliku

Tego typu gest oznacza, że on bardzo pragnie Cię dotknąć i przejść do kontaktu fizycznego, ale nie ma wystarczająco dużo odwagi, aby to zrobić. Może być również tak, że on obawia się Twojej reakcji na jego dotyk.

Spoglądanie na Twoje usta

Za każdym razem kiedy coś mówisz, on patrzy na Twoje wargi? To oznacza, że on prawdopodobnie wcale Cię nie słucha, tylko ma  tej chwili ochotę namiętnie Cię pocałować! W myślach już sobie to wyobraża.

Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu
Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu

Siadanie z szeroko rozstawionymi nogami

Tego typu zachowanie świadczy o jego dużej pewności siebie, odwadze i? świadomości swojej seksualności. On po prostu chce, abyś oceniła jego walory fizyczne, które uważa za swoją jedną z najmocniejszych stron. Krótko mówiąc ? gest ten oznacza, że samiec ma na Ciebie ochotę! Jeśli dodatkowo trzyma ręce na biodrach lub wsadza ręce w kieszenie spodni, jednocześnie wystawiając kciuki na wierzch, to możesz być tego pewna na 100%.

Kierowanie stóp w Twoją stronę

Kiedy stoicie blisko siebie, postaraj się zwrócić uwagę na to, w jaki sposób są położone jego stopy. Jeżeli są ułożone w Twoim kierunku, oznacza to, że z pewnością nie jesteś mu obojętna!

Problem z usiedzeniem w jednym miejscu

Chłopak cały czas wierci się na krześle i kompletnie nie wie, co ma ze sobą zrobić? Jest to oznaką lekkiego zdenerwowania. Podobnie rzecz się ma z rękoma. Jeśli on co chwilę chwyta jakieś przedmioty, bawiąc się nimi, to również oznacza, że jest lekko zdenerwowany. Natomiast, jeśli bierze do rąk okrągłe przedmioty, prawdopodobnie myśli o damskich krągłościach.

Chowanie dłoni

Kiedy on ukrywa dłonie, wsadzając je pod kolana, pod stołem lub za swoimi plecami, to możesz być pewna, że ma coś do ukrycia.

Jak widzisz, mowa ciała odgrywa ważną rolę w relacjach damsko-męskich. Jeśli tylko zna się jej tajniki, możesz kontrolować sytuację i dowiedzieć się wiele na temat tego, co ludzie o Tobie sądzą!

Czytaj także: 5 sposobów, dzięki którym rozkochasz w sobie chłopaka

Błędy chłopaków w relacjach z dziewczynami
Źródło: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj