kalendarz świąt nietypowych
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/301670875039507177/

Przed nami kolejny jesienny miesiąc, a w tym wpisie przedstawiamy Wam ciekawe oraz nietypowe okazje, które możemy celebrować w listopadzie.

W przedostatnim miesiącu roku daty najważniejszych świąt, które obchodzimy, to bez wątpienia 1 listopada – Wszystkich Świętych oraz 11 listopada – Święto Niepodległości. Poza tym świętować możemy również w inne dni.

Nietypowe dni i święta – LISTOPAD

4 listopada

  • Dzień Taniego Wina ? niektórzy lubią delektować się winem białym, czerwonym, wytrawnym lub półsłodkim. Inni uważają, że im tańsze, tym lepsze. Jeśli nigdy nie miałeś okazji napić się taniego, marketowego ?winiacza”, to dziś masz ku temu idealną okazję! UWAGA! Alkohol tylko dla pełnoletnich!

7 listopada

  • Dzień Kotleta Schabowego ? nie ma to jak porządny polski obiad. Może wyjdziesz z inicjatywą i zaoferujesz swoją pomoc w przygotowaniach, a królował będzie właśnie schabowy? 🙂

8 listopada

  • Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania ? po tłuściutkim schabowym przyszedł czas na coś zdrowszego. Dziś też możesz pobawić się w kucharza i coś przyrządzić, ale tym razem niech to będzie jakieś zdrowe danie.

18 listopada

  • Światowy Dzień Bicia Rekordów ? w Stanach Zjednoczonych popularne jest jedzenie hot-dogów na czas. Inni robią coś, by pobić rekordy Guinnessa. Oprócz tego można zawalczyć z własnymi ograniczeniami czy lękami i spróbować pobić swój własny rekord! 🙂

22 listopada

  • Dzień Kredki ? być może masz jeszcze kolekcję kolorowych kredek z dzieciństwa, a może to właśnie dziś zdecydujesz się na zakup nowych? Wyciągnij kolorowanki albo spróbuj coś narysować.

26 listopada

  • Dzień Ciasta ? kto nie lubi pysznych, domowych ciast? Zainspiruj się i upiecz coś, na co od dawna miałaś ochotę. Może wykorzystasz do tego sezonowe owoce? Takie pyszności idealnie sprawdzą się w chłodny, jesienny dzień.

29 listopada

  • Andrzejki ? to nie tylko imieniny Andrzeja, ale także idealna okazja, aby poczuć odrobinę magii. Wróżenie z wosku, z dłoni, czarowanie, przepowiadanie przyszłości ? to świetne sposoby na spędzenie dzisiejszego wieczoru. Oczywiście takie przepowiednie traktujemy z przymrużeniem oka, bo to tylko zabawa. Możesz zorganizować wieczór wróżb ze znajomymi. Z pewnością będziecie się świetnie bawić!

Polecamy: Darmowy kalendarz na 2020 rok

kalendarz świąt nietypowych
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/541135711469050508/?lp=true

Źródło tekstu: https://www.kalbi.pl/kalendarz-swiat-nietypowych-listopad

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj