Zastanawiasz się co dzień, w którym zaczęliście być razem, mówi o Waszym związku? Sprawdź!

W miłosną astrologię można wierzyć lub nie, ale choćby z czystej ciekawości można sprawdzić co nam wywróżono. Dzień, w którym zaczęliście być ze sobą, może (choć nie musi) mieć wpływ na Wasz związek. Sprawdź, co jest zapisane w gwiazdach.

Wodnik – 20.01 – 18.02

Związek, który rozpoczął się w tym terminie jest oryginalny, nietypowy i nowoczesny. Pary spod znaku Wodnika są dla siebie nie tylko kochankami, ale przede wszystkim przyjaciółmi. Mają wielu przyjaciół i uwielbiają spotykać się w większym gronie. Warto jednak od czasu do czasu spędzić czas tylko we dwoje, aby umocnić swoją relację.

Ryby – 19.02 – 20.03

Wasz związek jest bardzo romantyczny i widać, że macie ogromną fantazję. Uwielbiacie świętować nie tylko rocznice, ale także miesięcznice Waszej miłości. Spróbujcie jednak od czasu do czasu zejść na ziemię, a nie tylko bujać w obłokach. Myślenie o bieżących sprawach i problemach być może nie jest tak samo przyjemnie, ale równie (a nawet bardziej) ważne i potrzebne.

Baran – 21.03 – 19.04

Związek rozpoczęty na przełomie marca i kwietnia to związek bardzo energiczny. Często robicie różne rzeczy w sposób spontaniczny, a wszelkiego rodzaju rywalizacje są na porządku dziennym. Każde z Was ceni sobie swoją niezależność, dlatego lubicie od czasu do czasu dać sobie trochę luzu i nieco odpocząć. Uważajcie, żeby nadto się od siebie nie oddalić.

Byk – 20.04 – 22.05

Byki są bardzo zmysłowe i romantyczne. Lubią przepych i luksus, dlatego jeśli tylko mogą sobie na to pozwolić, wydają pieniądze na podróże i drogie przyjemności. Pamiętajcie, aby nie zamykać się na nowości i nieznane, bo mały dreszczyk emocji jest czasem potrzebny.

Bliźnięta – 23.05 – 21.06

Związek spod znaku Bliźniąt to związek oparty na rozmowach. Zakochani uwielbiają ze sobą dyskutować, ale jednocześnie lubią czuć się niezależne i spędzać czas osobno. Warto postarać się odkryć wspólne pasje, aby spędzać razem więcej czasu.

Rak – 22.06 – 22.07

Raki to takie papużki-nierozłączki. Uwielbiają sprawiać sobie na wzajem radość i mówić do siebie słodko. Najchętniej zamknęłyby się razem w domu i w ogóle z niego nie wychodziły. Od czasu do czasu dobrze jest jednak spotkać się ze znajomymi i na chwilkę odpocząć od partnera.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here