Twój chłopak jest na Ciebie zły i nie wiesz jak to naprawić? W tym wpisie podpowiemy Ci, co możesz zrobić, by było między Wami lepiej.

Choć to dziewczyny częściej denerwują się na swoich chłopaków, którzy później muszą błagać o wybaczenie, czasami zdarzają się sytuacje odwrotne. Większość dziewczyn nie umie się odnaleźć w takiej sytuacji. Kiedy teksty w stylu ?no już przestań się na mnie obrażać” nie pomagają, trzeba wyciągnąć cięższe działa i bardziej postarać się o to, by znowu było dobrze, jak przedtem.

Co zrobić, gdy chłopak jest na Ciebie zły?

Przeproś go. Mamy nadzieję, że to pierwsze co przyszło Ci do głowy, bo to naprawdę najlepszy sposób, żeby się pogodzić. Pod warunkiem, że faktycznie zawiniłaś. Wiemy, że czasem ciężko jest się przyznać do błędu i wyciągnąć rękę na zgodę, ale uwierz, że warto. On z pewnością to doceni.

Daj mu czas. W idealnym świecie nasze przeprosiny zostają z radością przyjęte od razu, a chłopak jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zapomina o wszystkich naszych przewinieniach. W prawdziwym świecie nie jest tak kolorowo i może zdarzyć się tak, że chłopak nie będzie miał w ogóle ochoty nas oglądać. Trzeba mu na to pozwolić i dać czas, żeby ochłonął.

Postaraj się. Nie zawsze same przeprosiny wystarczą. Czasami trzeba postarać się nieco bardziej, aby zasłużyć na wybaczenie. Udowodnij chłopakowi, że żałujesz tego co zrobiłaś i naprawdę chcesz to naprawić.

Spytaj go, co możesz zrobić, żeby Ci wybaczył. Czasami jest naprawdę ciężko. Jeśli przeprosiny i starania nie przynoszą zamierzonych efektów, może warto zapytać chłopaka co powinnaś zrobić, żeby przestał się na Ciebie gniewać.

Obiecaj, że to się więcej nie powtórzy. To równie oczywiste jak przeprosiny, ale na samych obietnicach nie powinno się kończyć. Jeśli dasz swojemu ukochanemu słowo, że nie powtórzysz błędu, który popełniłaś, powinnaś zrobić wszystko, by tak faktycznie było.

Polecamy: 5 rzeczy, o których Twój chłopak nie chce słuchać

chłopak jest na Ciebie zły

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj