Chciałabyś być bardziej fit? W tym wpisie znajdziesz 5 aplikacji, które Ci w tym pomogą.

Tzw. bycie fit stało się modne, ale nie każdemu dbanie o sylwetkę przychodzi z łatwością. Na szczęście z pomocą przychodzą tutaj aplikacje na telefon, które za darmo pomagają w osiągnięciu sukcesu. Poniżej przedstawiamy 5 przydatnych aplikacji, które polecamy.

5 aplikacji, które pomogą Ci być bardziej fit

1. FatSecret Licznik Kalorii

fit aplikacje

To aplikacja, dzięki której skontrolujesz ilość spożytych, a także spalonych podczas ćwiczeń kalorii w ciągu dnia. Można tam dodać własną żywność, własne ćwiczenia, prowadzić dziennik, analizować postępy i dyskutować z innymi ludźmi. Aplikacja przeznaczona jest ona zarówno dla osób chcących schudnąć, utrzymać obecną wagę, jak i przytyć.

2. Endomondo

fit aplikacje

To chyba jedna z najpopularniejszych fit aplikacji. Przeznaczona jest dla osób ćwiczących. Nie tylko pokazuje ilość spalonych kalorii, ale również przebytą trasę, czas, prędkość, czy ilość utraconej wody.

3. Przypomnienie wypij wodę

fit aplikacje

Osoby dbające o zdrowie powinny pamiętać o odpowiednim nawodnieniu organizmu. Często jednak łatwiej jest powiedzieć, niż to zrobić. Z pomocą przychodzą aplikacje, takie jak ta. W zależności od podanej wagi, wylicza dzienne zapotrzebowanie na wodę. Każdą wypitą szklankę należy wpisać, a aplikacja przypomni o wypiciu kolejnej, a także pokaże ile jeszcze zostało do osiągnięcia dziennego celu.

4. Krokomierz

fit aplikacje

To bardzo przydatna aplikacja, która może zmobilizować nas do przemieszczania się pieszo 🙂 Ponadto zawiera szereg innych opcji, takich jak kontrola wagi, snu, zapis ćwiczeń itp.

5. Schudnąć w 30 dni

fit aplikacje

Podejmij 30-dniowe wyzwanie i schudnij! W tej aplikacji znajdziesz miesięczny plan ćwiczeń na brzuch, pośladki lub całe ciało. Ćwiczenia nie zajmują wiele czasu, dlatego nawet zabiegani będą mogli ćwiczyć, a dzięki przypomnieniom żaden trening Cię nie ominie.

Z jakich fit aplikacji korzystasz? Chętnie przetestujemy takie, których dotąd nie znałyśmy!

Polecamy: Zalety kręcenia hula-hop

Źródło zdjęć: Pixabay

3 KOMENTARZE

  1. Polecam również zdrowe zakupy. Fajna aplikacja dzieki której można dowiedzieć się co zawiera dany produkt czy, co w nim jest zdrowe, oraz jaki jest jego lepszy zamiennik. Zczytujesz kod z opakowania7 i gotowe!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj