Źródło: Pinterest

Chłopak patrzy na Ciebie cały czas, a gdy Ty spojrzysz na niego, to ucieka wzrokiem? Podpowiemy Ci, co to może oznaczać!

Co zrobić, gdy chłopak ucieka wzrokiem?

ON nie może od Ciebie oderwać wzroku? To może to oznaczać, że…

  • Podobasz mu się, ale on jest zbyt nieśmiały, żeby zagadać. Wtedy warto, abyś się do niego uśmiechnęła lub puściła mu oczko. Dasz w ten sposób sygnał, że Ci się podoba. Oczywiście nie rób tego, jeśli tak nie jest, bo niepotrzebnie zrobisz mu nadzieję. Jeśli odwzajemni Twój uśmiech, zagadaj do niego. Pomóż mu zrobić ten pierwszy krok!
  • Obserwuje Cię, aby Cię lepiej poznać. Twoje zachowania, gesty i sposób bycia, mogą zasugerować mu jaką osobą jesteś oraz z jakim usposobieniem.
  • Zwyczajnie się zagapił i odwraca wzrok, abyś nic sobie nie pomyślała. Jednak warto dyskretnie popytać jego znajomych, czy mu się podobasz.
  • To Ty pierwsza zagapiłaś się na niego i teraz on sprawdza, czy się nie pomylił, a wzrok odwraca, żebyś czasem nie pomyślała, że to on na Ciebie spogląda 🙂Co zrobić, gdy chłopak ucieka wzrokiem?

Tak naprawdę powodów, dlaczego chłopak patrzy, ale gdy zostanie na tym przyłapany, to ucieka wzrokiem, może być kilka. Jeśli nie zależy Ci na nim, możesz po prostu spytać go lub jego kolegów, dlaczego tak robi. Jeśli jednak chciałabyś czegoś więcej, takie pytania mogą go spłoszyć, albo sprawić, że z obawy przed odrzuceniem, wszystkiego się wyprze.

Czytaj także: Chcesz zostać królową całowania? Podpowiemy Ci jak to zrobić!

6 KOMENTARZE

  1. jestem bardzo zadowolona, że nie dodajecie po 2 artykuły na dzień tylko po 3, a czasami nawet 4! kocham waszą stronkę i liczę na mnóstwo ciekawych tematów 😀 jedynym minusem jest to, że czasami poprostu dajecie te same np. ćwiczenia na sexy pośładki ;/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj