Chłopak spogląda co chwilę na Ciebie, a gdy Ty spojrzysz na niego, to ucieka wzrokiem? Podpowiemy Ci, co to może oznaczać!

Jeśli on ucieka wzrokiem, gdy na niego patrzysz, to może to oznaczać, że?

Podobasz mu się, ale on jest zbyt nieśmiały, żeby zagadać. Wtedy warto, abyś się do niego uśmiechnęła lub puściła mu oczko. Dasz w ten sposób sygnał, że Ci się podoba. Oczywiście nie rób tego, jeśli tak nie jest, bo niepotrzebnie zrobisz mu nadzieję. Jeśli odwzajemni Twój uśmiech, zagadaj do niego. Pomóż mu zrobić ten pierwszy krok!

Obserwuje Cię, aby Cię lepiej poznać. Twoje zachowania, gesty i sposób bycia, mogą zasugerować mu jaką osobą jesteś oraz z jakim usposobieniem.

Zwyczajnie się zagapił i odwraca wzrok, abyś nic sobie nie pomyślała. Jednak warto dyskretnie popytać jego znajomych, czy mu się podobasz. Bo może jednak coś jest na rzeczy.

To Ty pierwsza zagapiłaś się na niego i teraz on sprawdza, czy się nie pomylił, a wzrok odwraca, żebyś czasem nie pomyślała, że to on na Ciebie spogląda ?

Tak naprawdę może być kilka powodów, dlaczego chłopak na Ciebie patrzy, ale gdy zostanie na tym przyłapany, to ucieka wzrokiem. Jeśli nie zależy Ci na nim, możesz po prostu spytać go lub jego kolegów, dlaczego tak robi. Jeśli jednak chciałabyś czegoś więcej, takie pytania mogą go spłoszyć albo sprawić, że z obawy przed odrzuceniem, wszystkiego się wyprze.

Czytaj także: Sprawdź, czy on jest dla Ciebie odpowiedni

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

  1. Byłam w podobnej sytuacji w poprzedniej szkole. Jeden koleś na mnie tak patrzył, ale do dzisiaj nie wiem o co mu chodziło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj