Źródło: Pinterest
W tym wpisie dowiesz się, co zrobić, żeby chłopak kochał Cię bardziej.

Czasami w związku pojawia się rutyna, a uczucia zaczynają wygasać. Jeśli ten problem dotyczy również Ciebie, to sprawdź, co możesz zrobić, żeby Twój chłopak kochał Cię bardziej.

1. Dawaj mu prezenty

To nie musi być nic wielkiego, wystarczą drobiazgi. Przyjęło się, że to chłopcy powinni obdarowywać swoje dziewczyny upominkami, ale nie ma nic złego w tym, żeby czasem role się odwróciły. Jesteśmy przekonane, że Twój chłopak nie będzie miał nic przeciwko.

2. Pokaż, że jesteś delikatna i niewinna

Chłopcy lubią czuć się potrzebni, więc jeśli będzie miał poczucie, że musi Cię bronić przez całym światem, będzie wniebowzięty, a jego uczucie stanie się jeszcze silniejsze.

3. Okaż mu miłość

Wszystkie czułe gesty, które wykonujesz w jego stronę, sprawiają, że Wasza relacja się umacnia, a jego uczucie wobec Ciebie staje się coraz silniejsze. Staraj się chociaż raz dziennie okazać swojemu chłopakowi miłość.

4. Podrzucaj mu miłosne liściki

Takie karteczki wywołają uśmiech na jego twarzy, choć ich przygotowanie nie wymaga wiele pracy. Napisz mu coś miłego i podrzucić gdzieś ukradkiem.

5. Daj mu przestrzeń, gdy jej potrzebuje

Jeśli zauważysz, że on ma zły dzień, ale nie będzie chciał o tym rozmawiać, to daj mu odpocząć o Twojego towarzystwa. To wcale nie oznacza, że on Cię już nie kocha. Po prostu (jak każdy czasem) potrzebuje pobyć sam.

6. Zaskakuj go

Zrób mu od czasu do czasu niespodziankę i wpadnij z niezapowiedzianą wizytą lub poczekaj pod szkołą aż skończy lekcje. Nie rób tego jednak zbyt często, bo on może poczuć się kontrolowany.

7. Komplementuj go

Nie tylko dziewczyny lubią słyszeć komplementy. Chłopcom też robi się miło, gdy słyszą pochwały na swój temat, dlatego spraw mu tę przyjemność!

Czytaj także: Jak można poprawić chłopakowi humor?

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

  1. Artykuł już od początku buduje napięcie, by na końcu wystrzelić gorejącym płomieniem pomysłowości. Btw, najlepsze są bezdyskusyjnie pączki z czekoladą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj