Twój chłopak ma zły humor i zastanawiasz się, jak możesz mu go poprawić? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie!

Każdy z nas ma czasem gorszy dzień, co jest oczywiście całkiem normalną sprawą. Jeśli jednak Twój ukochany ma zły humor przez dłuższy czas, to pewnie zastanawiasz się, jak mogłabyś poprawić mu humor. W tym wpisie znajdziesz kilka wskazówek, co zrobić, aby polepszyć nastrój chłopakowi.

#1. Przytul go. Czasami nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wielką moc ma zwykły uścisk. On potrafi zdziałać więcej niż słowa. Jeśli Twój ukochany ma zły humor, to zamiast zmuszać go do zwierzeń, po prostu podejdź do niego i go przytul.

#2. Nakarm go. To może brzmi trochę śmieszne, ale większość chłopców nie lubi być głodna (zresztą dziewczyny też tego nie lubią), a smaczne jedzenie potrafi poprawić humor chociaż na moment. Oczywiście nie rozwiąże to problemu, ale jeśli dzięki temu on poczuje się choć trochę lepiej, to warto spróbować.

#3. Zrób coś dla niego. Być może jest coś, w czym mogłabyś mu pomóc, dzięki czemu zrobiłoby mu się lepiej. Wyręczanie chłopaka nie jest dobrym pomysłem na dłuższą metę, ale jeśli zrobisz to w drodze wyjątku, po to, żeby poprawić mu humor, to on z pewnością doceni ten gest.

#4. Zaoferuj swoje wsparcie. Chłopcy nie zawsze mają ochotę na zwierzenia, gdy coś ich trapi. My, dziewczyny, mamy mały problem z akceptacją tego (bo jak można nie chcieć się wygadać?). Z pewnością Twojemu chłopakowi poprawi humor świadomość, że gdy będzie gotowy na zwierzenia, jesteś w pobliżu.

#5. Oddaj mu pilota. Z pewnością poprawisz mu humor, jeśli pozwolisz wybrać, co będziecie oglądać. Nawet jeśli miałby to być mecz. Jeśli nie jesteś fanką piłki nożnej, to spróbuj się przemęczyć, bo prawdopodobnie poprawisz mu tym humor.

Czytaj także: Jak stracić chłopaka, czyli antyporadnik

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj