Źródło: Pinterest

Jeśli chcesz się rozstać z chłopakiem to skorzystaj z tych wskazówek, a jeśli nie chcesz go stracić to koniecznie unikaj TYCH zachowań.

Oto antyporadnik, który należy traktować z przymrużeniem oka. Zakładamy, że żadna z Was nie chce się rozstać z chłopakiem, a nawet jeśli – to załatwia takie sprawy w inny sposób 🙂 Warto jednak poznać zachowania, które mogą doprowadzić do rozstania i ich unikać.

1. Bądźcie w stałym kontakcie. Jeżeli nie rozmawiacie dłużej niż pół godziny, koniecznie sprawdź co u niego. Nie odebrał telefonu? Wyślij smsa. Daj mu 2 minuty na odpowiedź i ponownie zadzwoń. Albo napisz.

2. Obrażaj się o wszystko. Niech wie kto tu rządzi. No i oczywiście niech przeprasza. To Ty zawiniłaś? Przecież nie będziesz się przyznawać do błędu. On i tak może Cię przeprosić.

3. Zabraniaj mu spotkań z kumplami. Kto jest ważniejszy – Ty czy oni? Poza tym to głupki, więc po co Twój ukochany ma tracić czas na spotkania z nimi, skoro możecie wtedy być razem.

4. Często marudź. Trzeba przecież mówić o swoich uczuciach, więc skoro jesteś niezadowolona to koniecznie mu o tym powiedz. Jeśli masz zły dzień i wszystko Cię wkurza, nie zapomnij mu się wyżalić na ten temat. Najlepiej ustal sobie jeden dzień w tygodniu, w którym nie robisz nic innego, tylko narzekasz. On z pewnością będzie ,,zachwycony”.

5. Rób mu awantury. To bardzo ważny punkt naszego antyporadnika. Spóźnił się 5 minut na spotkanie? Rozmawiał z koleżanką z klasy? Nie pochwalił Twojej nowej sukienki? Tak być nie może! Niech Twój chłopak wie, że takie zachowania są nie do przyjęcia. Po awanturze ciche dni są OBOWIĄZKOWE. No chyba, że on przyniesie kwiaty i czekoladki – wtedy zastanów się, czy może jednak mu trochę nie odpuścić.

6. Oglądaj się za innymi. Jemu nie wolno – to jasne, ale Ty? Dlaczego nie! Komentuj przystojnych piłkarzy, opowiedz mu o tym przystojniaku z autobusu. Niech wie, że nie jest jedyny i że to zaszczyt, że z nim jesteś.

7. Krytykuj wszystko co robi. Nie zapomnij też dawać mu tych wszystkich cennych rad, bez których z pewnością by sobie nie poradził.

8. Mów źle o jego bliskich. To nic, że są dla niego ważni, przecież to Ty powinnaś być na pierwszym miejscu.  Najlepiej buntuj go przeciwko rodzinie i znajomym. Wtedy będziesz mieć pewność, kto tak naprawdę się dla niego liczy (czyt. Ty).

9. Nie dbaj o niego. Bo i po co? Przecież jest już duży, więc sam sobie poradzi.

10. Porównuj go ze swoim byłym. Na koniec prawdziwa bomba. Podkreślaj wszystkie zalety Twojego ex, tak żeby obecny wiedział, ile jeszcze roboty przed nim. Musi się zmienić, a co go bardziej zmotywuje do zmian niż słuchanie co jego poprzednik robił lepiej od niego?

UWAGA! Stosowanie się do tych rad grozi utratą chłopaka!

Czytaj także: Cechy dziewczyny idealnej

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj