Od niedawna masz chłopaka i niedługo masz poznać jego rodziców? Podpowiemy Ci co musisz zrobić, żeby Cię polubili.

Poznanie rodziny ukochanego chłopaka wiąże się najczęściej z dużym stresem. Co zrobić, żeby wypaść dobrze? Podpowiadamy!

Co zrobić, żeby rodzice chłopaka Cię polubili?

#1. Zachowuj się odpowiednio. Jeśli jesteś miłą i grzeczna dziewczyną, to po prostu bądź sobą. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś (np. nie zaczynaj nagle gadać jak katarynka, choć na co dzień jesteś małomówna). Jeśli jednak jesteś pyskata i dużo przeklinasz, to lepiej powstrzymaj się trochę przy rodzicach swojego wybranka.

#2. Ubierz się stosownie. Oczywiście tu nie chodzi o to, żebyś założyła habit. Jednak strój na imprezę też nie będzie odpowiedni. Im mniej pokażesz, tym lepiej.

#3. Nie poruszaj kontrowersyjnych tematów. Są pewne tematy, które mogą bardzo poróżnić rozmówców, dlatego lepiej jest ich nie zaczynać. Są to między innymi: polityka, religia, pieniądze, aborcja, itd.

#4. Przygotuj się do spotkania. Poproś ukochanego o pomoc – niech opowie Ci możliwie jak najwięcej na temat swoich rodziców, żebyś miała jakieś pole manewru podczas rozmowy. Wymyśl minimum 1 pytanie, które zadasz podczas spotkania, tak aby pociągnąć rozmowę choć przez parę minut.

#5. Odklej się od ukochanego. To zrozumiałe, że najchętniej nie odrywałabyś się od swojego chłopaka, ale przy jego rodzicach lepiej ogranicz przytulanie się i pocałunki. Oni raczej wolą tego nie oglądać.

Czytaj także: Dekalog szczęśliwego związku

Źródło zdjęć: The Big Wedding

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj