Źródło: Pinterest

Wprowadź w życie 10 zasad, które sprawią, że Twój związek będzie szczęśliwszy.

Każda z nas marzy o szczęściu przy boku drugiej osoby. Czasem przychodzi nam to łatwo, czasem trochę trudniej. W tym wpisie przedstawimy Wam dekalog szczęśliwego związku, który warto wprowadzić w życie.

10 zasad szczęśliwego związku

1 w miesiącu idźcie na randkę. Ubierzcie się ładnie i wyjdźcie z domu – dzięki temu nie popadniecie w rutynę.

2 razy dziennie mów ?kocham Cię”. Te słowa nic Cię nie kosztują, a mają ogromną moc działania.

3 głębokie wdechy zanim dasz się sprowokować do kłótni. Czasami lepiej jest się ugryźć w język niż dopuścić do tego, że się pokłócicie.

4 komplementy dziennie. Zazwyczaj częściej zdarza nam się krytykować, niż chwalić ukochaną osobę. Pora to zmienić! Nie musisz od razu chwalić chłopaka tak bardzo – zacznij od 1, 2 czułych słówek.

5 minut dziennie przytulania. Dotyk jest bardzo ważny i tak naprawdę każdy z nas go potrzebuje. 5 minut dziennie to zupełne minimum.

6 spotkań zanim do czegoś dojdzie. Najczęściej mówi się o 3 randkach, po których można sobie pozwolić na więcej. Nie warto jednak się spieszyć. Wartościowy chłopak może zaczekać 6 spotkań.

7 jego największych zalet. Wypisz je sobie na kartce i noś przy sobie, aby móc przeczytać w kryzysowym momencie.

8 Waszych sekretnych znaków. Większość zakochanych par ma swoje tajne przyzwyczajenia i znaki, które są tylko ich. 8 to spora liczba, ale jak się dobrze zastanowicie, to pewnie już teraz posiadacie ich prawie tyle.

9 na 10 razy pierwsza wyciągaj rękę na zgodę. Najlepiej by było jakby on robił to samo, bo dzięki temu żadne z Was nie czułoby się pokrzywdzone.

10 minut ciszy (maksymalnie!). W czasie lub zaraz po kłótni nie pozwól, aby cisza trwała więcej niż 10 minut.

Czytaj także: Miłosne tipy dla zakochanych

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj