Chciałabyś, aby chłopak totalnie stracił dla Ciebie głowę? Te kilka trików sprawi, że on będzie za Tobą szalał jeszcze bardziej!

Która z nas nie marzy o oddanym chłopaku, który jadłby nam z ręki? Choć typ macho ma w sobie coś, co nas pociąga, to jednak niemal każda dziewczyna i tak wolałaby chłopaka, który najzwyczajniej w świecie zwariował na jej punkcie. Nie zawsze wszystko mamy od razu. Czasami trzeba o to trochę zawalczyć. Dziś zdradzimy Ci kilka trików, które sprawią, że on oszaleje na Twoim punkcie. Oto one!

Co zrobić, żeby on szalał za Tobą jeszcze bardziej?

#1. Bądź tajemnicza. Oczywiście ta metoda nie sprawdzi się, jeśli jesteście już razem. Jeżeli jesteście dopiero na etapie randkowania i poznawania siebie na wzajem, to nie zdradzaj mu od razu wszystkich swoich sekretów. Im mniej mu o sobie powiesz, tym więcej on będzie chciał się o Tobie dowiedzieć.

#2. Zasiej w nim ziarnko niepewności. Okazuj mu swoje zainteresowanie, ale zadbaj też o to, aby on widział, że czasem rozmawiasz z innym chłopakiem i śmiejesz się z jego żartów. To musi być naturalne i nie powinnaś robić tego zbyt często. Chodzi o to, aby rozbudzić w nim czujność, ale jednocześnie aby nie zaczął myśleć, że się nim bawisz.

#3. Używaj perfum. Kiedy popsikasz się perfumami, zadbaj o to, aby znaleźć się jak najbliżej niego. Twój zapach rozpali jego zmysły i sprawi, że jeszcze przez długi czas nie będzie mógł o Tobie zapomnieć. Uważaj jednak, żeby nie przesadzić z ilością wylaną na siebie, bo zamiast go pobudzić, sprawisz, że zacznie się dusić.

#4. Dotknij go. Nic tak nie działa na chłopców jak dotyk. Strzepnij pyłek z jego ramienia lub bezwstydnie włóż ręce do kieszeni jego bluzy pod pretekstem ogrzania rąk. Obserwuj jego reakcje! Jeśli zobaczysz, że posunęłaś się za daleko to odpuść trochę, bo go przestraszysz.

#5. Nakarm go! Przez żołądek do serca – to dobra metoda na owinięcie sobie chłopaka wokół palca 🙂 Upiecz ciasteczka, a jeszcze lepiej zaproś go na kolację! On z pewnością woli mięso od słodyczy, więc daj mu to, czego pragnie.

#6. Bądź wesoła. Chłopcy uwielbiają dziewczyny, które śmieją się z ich żartów. Staraj się jednak nie udawać, jeśli jego żarty są słabe. Łatwo w tej sytuacji wyczuć fałsz i możesz na tym więcej stracić niż zyskać.

Czytaj także: Jak sprawić, żeby ON oszalał na Twoim punkcie?

jak rozkochać chłopaka

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj