Źródło: Pinterest

Jesteś w związku i czujesz, że dajesz od siebie znacznie więcej niż Twoja partnerka? W tym wpisie podpowiadamy, czego nie musisz robić dla swojej ukochanej.

Bycie w związku wiąże się z poświęceniem, jednak nie oznacza to, że musisz rezygnować z całego swojego dotychczasowego życia. Chociaż Twoja partnerka ma prawo oczekiwać, że będziesz się zachowywał w pewien sposób, niektórych rzeczy nie powinna od Ciebie wymagać. Kilka z nich wymieniamy poniżej.

Czego nie musisz robić dla swojej dziewczyny?

#1. Rezygnować ze swoich pasji

Odkąd jesteś w związku, przestałeś poświęcać wolny czas swoim pasjom? Jeśli to jest Twój wybór, to w porządku, ale nie powinno być tak, że Twoja dziewczyna oczekuje od Ciebie pełnej dyspozycyjności i rezygnacji z dotychczasowego życia.

#2. Zrywać kontaktu z kolegami

Może się zdarzyć, że Twoja druga połówka nie polubi się z Twoimi kolegami. Nie daje jej to jednak prawa do szantażowania Cię i zmuszania do wybierania pomiędzy nią, a nimi. Wyjątek może stanowić sytuacja, gdy Twoi znajomi mają na Ciebie zły wpływ, ale nawet wtedy nie powinieneś być stawiany pod ścianą i zmuszany do podejmowania decyzji.

#3. Wydawać wszystkich pieniędzy na prezenty

Wręczanie prezentów to wspaniały sposób na okazanie drugiej osobie swoich uczuć, jednak powinno to wynikać ze szczerych chęci, a nie z przymusu. Nie masz obowiązku wręczać dziewczynie prezentów, a już na pewno przeznaczać na nie wielkich kwot pieniężnych. Jeżeli Twoja partnerka tego od Ciebie wymaga, powinieneś zastanowić się, czy ona nie jest z Tobą jedynie ze względów materialnych.

#4. Odcinać się od rodziny

Tutaj sytuacja wygląda podobnie, jak w przypadku kolegów. Jeżeli Twoja rodzina nie skrzywdziła ani Ciebie, ani Twojej dziewczyny, to nie ma ona prawa oczekiwać, że odetniesz się od swoich najbliższych. Nawet, jeśli Twoja rodzina nie jest idealna, to dopóki Ty ich akceptujesz, Twoja ukochana nie powinna próbować Was od siebie odseparować.

#5. Zmieniać swojego wyglądu

Twoja dziewczyna chce, abyś zmienił dla niej swój wygląd? Oczywiście drobne modyfikacje bądź pomoc w dobraniu ubrań nie są niczym złym, ale namawianie do diametralnej metamorfozy, aby spełnić oczekiwania partnerki, nie jest okej. Pamiętaj, że nie musisz tego robić, a Twoja dziewczyna powinna kochać Cię takiego, jakim jesteś.

Czytaj także: Czego tak naprawdę pragną dziewczyny?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj