Zastanawiasz się, jakich cech nie lubi w Tobie Twój chłopak? Oto mała ściągawka!

Choć chłopcy tracą dla nas głowę, to jednak mamy sporo cech, które potrafią doprowadzić ich do szału. Jeśli jesteś ciekawa, o jakie cechy dokładnie chodzi, to czytaj dalej.

Czego ON w Tobie nie lubi?

Obrażania się

Popularne ,,fochy” są na szczycie naszej listy. Sama zresztą pewnie zdajesz sobie sprawę, że może to być irytujące, ale często pokusa jest zbyt silna… Lepiej oducz się tego, bo możesz sobie tylko zaszkodzić. Obrażanie się nie prowadzi do niczego dobrego i z pewnością nie wzmocni Waszego związku.

Marudzenia

Choć chłopcom również się to zdarza, to jednak dziewczyny są w tym mistrzami. To prawda, że nie zawsze mamy dobry humor i możemy mieć gorszy dzień, ale nikt nie lubi słuchać jęków, więc nie dziw się, że Twój chłopak nie lubi, gdy to robisz.

Plotkowania

Z pewnością i jemu zdarzyło się nie raz kogoś obgadać, jednak Twoje narzekania dotyczące przyjaciółek (i komentowanie ich życia) są dla niego nie do zniesienia. Szczególnie, jeśli jednego dnia plotkujesz na temat koleżanki, a następnego spotykasz się z nią i zachowujesz jak gdyby nigdy nic.

Twoich kompleksów

Dokładniej chodzi oczywiście nie o sam fakt, że masz kompleksy (no bo kto ich nie ma?), ale o Twoje komentarze odnośnie niedoskonałości ciała. Pamiętaj, że on sam z siebie raczej nie zauważy cellulitu i rozstępów, ale jeśli zaczniesz mu o nich opowiadać, to faktycznie zwróci na nie uwagę. Czy tego właśnie chcesz?

Przeklinania

Choć każdemu może się wymsknąć brzydkie słówko, chłopcy nie lubią, gdy dziewczyny klną. Możemy się oburzać, że mamy równouprawnienie, ale jednak używanie wulgaryzmów zamiast przecinków, w ustach dziewczyn nie brzmi dobrze. Starajmy się być bardziej kobiece i nie przeklinajmy.

Matkowania (mu)

,,To zrób tak”, ,,ubierz się cieplej”, ,,zjedz coś, bo będziesz głodny”… Z jednej strony troszczenie się to przecież objaw miłości, ale jeśli przesadzasz, on może poczuć, że chcesz mu zastąpić mamę.

Krytykowania

Szczególnie, jeśli ciągle coś Ci w nim nie pasuje. Ok, można czasem zwrócić uwagę chłopakowi na to, co robi źle, ale czy w zamian chwalisz go, gdy zrobi coś dobrze? RÓWNOWAGA – to słowo klucz. Jeśli ją zachowasz, Twoja krytyka (teoretycznie) nie powinna go aż tak dotykać.

Czego Ty nie lubisz w swoim (albo nie swoim) chłopaku? Napisz nam w komentarzu!

Polecamy: 8 najczęstszych błędów w związku

Czego ON w Tobie nie lubi?

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj