Źródło: Pinterest

Boisz się, że chłopcy mają Cię za dziwaczkę? Sprawdź, czy są ku temu powody!

Nie masz chłopaka i martwi Cię to? A może masz obawy, że z powodu jakiś Twoich zachowań chłopcy uważają, że jesteś po prostu dziwna? Sprawdź, czy faktycznie masz powody do zmartwień i płeć przeciwna ma Cię za dziwaczkę!

Czy chłopcy uważają, że jesteś dziwna?

#1. Nerwowo chichoczesz na widok chłopców

To może być spowodowane stresem lub chęcią pokazania, że masz poczucie humoru. Jeśli w obecności chłopców zaczynasz piszczeć lub szaleńczo się śmiać, to oni z pewnością mogą być tym zdziwieni.

#2. Unikasz chłopców jak ognia

Strach przed popełnieniem jakiejś gafy sprawia, że na widok jakiegoś chłopaka ulatniasz się z prędkością światła? Nawet jeśli kusi Cię, żeby się ulotnić, postaraj się tego nie robić. Oni nie gryzą i naprawdę nic Ci się nie stanie, jeśli będziesz przebywać z nimi w jednym pomieszczeniu.

#3. Głośno manifestujesz swój feminizm

Zawsze podkreślasz, że chłopcy powinni pomagać dziewczynom i we wszystkim je wyręczać? Nie dziw się, że oni odbierają Cię jako dziwaczkę.

#4. Zagadujesz każdego chłopca

Tak bardzo chcesz znaleźć chłopaka lub przyjaciela, który mógłby stać się Twoim chłopakiem, że zagadujesz każdego. Nie licz na to, że takie zachowanie umknie ich uwadze.

#5. Często mu się przyglądasz się

Chłopak, który cały czas czuje na sobie Twój wzrok, zdecydowanie może uważać Cię za dziwną osobę. Jeśli nie wysyłasz mu innych sygnałów, to on się nie domyśli, że chodzi o to, że na niego lecisz. Ciągłe świdrowanie kogoś wzrokiem nie jest do końca normalne.

#6. Kleisz się do każdego

Patrz punkt #4.

#7. W rozmowach z chłopakami używasz dużo emotek

Macie klasową grupę na FB? To samo dotyczy postów, które tam wrzucasz. Pamiętaj – umiar przede wszystkim. Zbyt duża ilość buziek może sprawić, że inni uznają Cię za dziwną.

#8. Ciągle się do kogoś przytulasz

Jeśli cały czas kleisz się do wszystkich chłopców lub ostentacyjnie siadasz im na kolanach, to z pewnością mogą uznać, że jesteś dziwna.

Czy chłopcy uważają, że jesteś dziwna?

Źródło zdjęć: http://favim.com

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj