Źródło: Pinterest

Boisz się, że chłopcy mają Cię za dziwaczkę? Sprawdź, czy są ku temu powody!

Nie masz chłopaka i martwi Cię to? A może masz obawy, że z powodu jakiś Twoich zachowań chłopcy uważają, że jesteś po prostu dziwna? Sprawdź, czy faktycznie masz powody do zmartwień i płeć przeciwna ma Cię za dziwaczkę!

#1. Nerwowo chichoczesz na widok chłopców. To może być spowodowane stresem lub chęcią pokazania, że masz poczucie humoru. Jeśli w obecności chłopców zaczynasz piszczeć lub szaleńczo się śmiać, to oni z pewnością mogą być tym zdziwieni.

#2. Unikasz chłopców jak ognia. Strach przed popełnieniem jakiejś gafy sprawia, że na widok jakiegoś chłopaka ulatniasz się z prędkością światła? Nawet jeśli kusi Cię, żeby się ulotnić, postaraj się tego nie robić. Oni nie gryzą i naprawdę nic Ci się nie stanie, jeśli będziesz przebywać z nimi w jednym pomieszczeniu.

#3. Głośno manifestujesz swój feminizm. Zawsze podkreślasz, że chłopcy powinni pomagać dziewczynom i we wszystkim je wyręczać? Nie dziw się, że oni odbierają Cię jako dziwaczkę.

#4. Zagadujesz każdego chłopca. Tak bardzo chcesz znaleźć chłopaka lub przyjaciela, który mógłby stać się Twoim chłopakiem, że zagadujesz każdego. Nie licz na to, że takie zachowanie umknie ich uwadze.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here