Starasz się poderwać chłopaka, flirtujesz, próbujesz namówić na spotkanie, prawisz komplementy i nadal nic? Sprawdź, czy nie jesteś zbyt natrętna!

Mimo tego, że mamy XXI wiek i równouprawnienie, w niektórych sprawach należy zachować umiar. Większość facetów ma staroświeckie podejście jeśli chodzi o kwestię podrywu i wolą sami zdobywać dziewczyny. Zdarzają się oczywiście nieśmiali chłopcy, ale w ich przypadku również nie należy przesadzać z narzucaniem się. Jakie zachowanie ich odstrasza? Przekonaj się.

Czy jesteś natrętna?

Wypisujesz do niego zbyt dużo wiadomości

Wystarczy, że nie odpisze na jednego smsa przez 10 minut, a już dostaje kolejnego z pytaniem czy wszystko w porządku i czemu nie odpisuje. Tak nie można! Musisz dać mu trochę odetchnąć! Są różne sytuacje w życiu, a nawet może się zdarzyć, że on z jakiegoś powodu nie będzie miał ochoty z Tobą pisać w danym momencie. Powinnaś to uszanować i dać mu nieco przestrzeni. Jeśli nie, on może stracić cierpliwość i zerwać z Tobą kontakt.

Chcesz go widzieć codziennie

Nie ma w tym nic złego, że tęsknisz, ale on może mieć inne plany i nie mieć czasu dla Ciebie. Nie powinnaś nalegać na tak częste spotykanie się, tym bardziej, że 2-3 dniowa przerwa dobrze Wam zrobi.

Wypytujesz go o wszystkie znajome

Znacie się od niedawna, ale Ty już wypytujesz go o wszystkie znajome? Interesują Cię koleżanki z osiedla, z Facebooka i właściwie każda dziewczyna, która znalazła się w odległości 5 metrów od niego? Chłopak ma prawo czuć się osaczony, a Twoje zachowanie odbierać jako natrętne.

Czy jesteś natrętna?

Narzucasz zbyt szybkie tempo

Już po pierwszym spotkaniu planujesz wspólne wakacje, jak spędzicie rocznicę i ile będziecie mieć dzieci? Wyluzuj! Nie chcesz chyba wyjść na desperatkę?

Osaczasz go na Facebooku

Każde jego zdjęcie obowiązkowo lajkujesz i komentujesz, a dzień bez zaczepki jest dniem straconym. Nie zdziw się jak nagle przestaniesz widzieć co nowego dodaje na swój profil i zacznie ukrywać się na czacie przed Tobą.

Za bardzo się starasz

Komplementy, flirt, puszczanie oczek, uśmieszki i dotykanie go przypadkiem. Dla lepszego efektu stosujesz wszystko razem, ale tak naprawdę przynosi to odwrotny skutek. Jeśli chłopak nie odpowiada na sygnały, które wysyłasz, nie oznacza to, że jest ślepy i powinnaś zacząć starać się jeszcze mocniej.

Czytaj także: 5 rzeczy, które go kręcą na maxa!

Źródło zdjęć: Pinterest

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj