Starasz się poderwać chłopaka, flirtujesz, próbujesz namówić na spotkanie, prawisz komplementy i nadal nic? Sprawdź, czy nie jesteś zbyt natrętna!

Mimo tego, że mamy XXI wiek i równouprawnienie, w niektórych sprawach należy zachować umiar. Większość facetów ma staroświeckie podejście jeśli chodzi o kwestię podrywu i wolą sami zdobywać dziewczyny. Zdarzają się oczywiście nieśmiali chłopcy, ale w ich przypadku również nie należy przesadzać z narzucaniem się. Jakie zachowanie ich odstrasza? Przekonaj się.

Wypisujesz do niego zbyt dużo wiadomości. Wystarczy, że nie odpisze na jednego smsa przez 10 minut, a już dostaje kolejnego z pytaniem czy wszystko w porządku i czemu nie odpisuje. Tak nie można! Musisz dać mu trochę odetchnąć! Są różne sytuacje w życiu, a nawet może się zdarzyć, że on z jakiegoś powodu może nie mieć ochoty z Tobą pisać w danym momencie, a Ty powinnaś to uszanować. Jeśli nie, on może stracić cierpliwość i zerwać z Tobą kontkt.

Chcesz go widzieć codziennie. Nie ma w tym nic złego, że tęsknisz, ale on może mieć inne plany i nie mieć czasu dla Ciebie. Nie powinnaś nalegać na tak częste spotykanie się, tym bardziej, że 2,3 dniowa przerwa dobrze Wam zrobi.

Wypytujesz go o wszystkie znajome. Znacie się od niedawna, ale Ty już wypytujesz go o wszystkie znajome z Facebooka, koleżanki z osiedla i właściwie każdą dziewczynę, która znalazła się w odległości 5 metrów od niego? Chłopak ma prawo czuć się osaczony, a Twoje zachowanie odbierać jako natrętne.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here