Podoba Ci się chłopak i nie jesteś pewna czy on również jest Tobą zainteresowany? Podpowiemy Ci po czym to rozpoznać!

TAK, jeśli często na Ciebie patrzy. Jeśli chłopak Ci się przygląda i często go na tym przyłapujesz to najprawdopodobniej znaczy, że mu się podobasz. Jednak uważaj – jeśli to Ty zaczęłaś robić maślane oczy w jego stronę i on to zauważył, to najprawdopodobniej próbuje się upewnić w przekonaniu, że na niego lecisz i dlatego wyłapuje Twoje spojrzenia.

NIE, jeśli on mówi, że nie jest gotowy na związek. Te słowa niemal w 99% przypadków należy rozumieć jako ,,nie jestem Tobą zainteresowany, ale boję się powiedzieć to wprost”. Zakochany czy zauroczony chłopak, na pewno by Ci tak nie powiedział, tylko wręcz przeciwnie – próbowałby Cię przekonać do siebie.

TAK, jeśli on często do Ciebie pisze. Oczywiście nie chodzi o pisanie w sprawie załatwienia notatek do szkoły 🙂 Jeśli pisze tylko jak ma sprawę, to raczej nie traktuje Cię jak potencjalną kandydatkę na dziewczynę. Jeśli jednak często się odzywa i dużo ze sobą rozmawiacie to jest szansa, że coś z tego będzie.

NIE, jeśli poprzez znajomość z Tobą próbuje zbliżyć się do Twojej przyjaciółki. Na początku może to być trudne do rozszyfrowania, ponieważ każdy jego gest będziesz odbierać jako znak, że mu się podobasz. Jeśli jednak zauważysz, że on podczas rozmowy często nawiązuje do Twojej koleżanki i podpytuje Cię o nią, może to oznaczać, że tak naprawdę nie chodzi mu o Ciebie.

TAK, jeśli on z Tobą flirtuje. To najprostszy sposób, żeby pokazać swoje zainteresowanie drugą osobą. Jednak pamiętaj, że flirt do niczego nie zobowiązuje, więc ma on prawo podrywać również inne dziewczyny, ale jeśli tak robi to lepiej trzymaj się od tego dupka jak najdalej 😉

NIE, jeśli dałaś mu do zrozumienia co do niego czujesz, a on zaproponował Ci przyjaźń. Nie licz na to, że z czasem on się w Tobie zakocha. Takie historie oczywiście czasem się zdarzają, ale tak naprawdę nie masz na to żadnej pewności, a na pewno będziesz cierpieć, szczególnie widząc go w towarzystwie innych dziewczyn.

TAK, jeśli zaproponowałaś mu spotkanie, a on się zgodził. Ciesz się! Gdyby nie był Tobą zainteresowany, na pewno wykręciłby się od spotkania z Tobą. Z drugiej strony, jeśli zaproponowałaś mu spotkanie, a on się wykręcił, nie załamuj się od razu! Być może faktycznie mu nie pasuje. Poczekaj na rozwój sytuacji – być może on teraz wyjdzie z inicjatywą, a jeśli nie, spróbuj raz jeszcze. Jeśli jednak znowu odmówi, prawdopodobnie będzie to oznaczać, że nie jest zainteresowany.

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here