Źródło: Pinterest

Podoba Ci się chłopak i nie jesteś pewna czy on również jest Tobą zainteresowany? Podpowiemy Ci po czym to rozpoznać!

Czy masz u niego szanse?

TAK, jeśli często na Ciebie patrzy

Jeśli chłopak Ci się przygląda i często go na tym przyłapujesz to najprawdopodobniej znaczy, że mu się podobasz. Jednak uważaj – jeśli to Ty zaczęłaś robić maślane oczy w jego stronę. Być może on to zauważył i próbuje się upewnić w przekonaniu, że na niego lecisz i dlatego wyłapuje Twoje spojrzenia.

NIE, jeśli on mówi, że nie jest gotowy na związek

Te słowa niemal w 99% przypadków należy rozumieć jako ,,nie jestem Tobą zainteresowany, ale boję się powiedzieć to wprost”. Zakochany czy zauroczony chłopak, na pewno by Ci tak nie powiedział, tylko wręcz przeciwnie – próbowałby Cię przekonać do siebie.

TAK, jeśli on często do Ciebie pisze

Oczywiście nie chodzi o pisanie w sprawie załatwienia notatek do szkoły 🙂 Jeśli pisze tylko jak ma sprawę, to raczej nie traktuje Cię jak potencjalną kandydatkę na dziewczynę. Jeśli jednak często się odzywa i dużo ze sobą rozmawiacie to jest szansa, że coś z tego będzie.

NIE, jeśli poprzez znajomość z Tobą, próbuje zbliżyć się do Twojej przyjaciółki

Na początku może to być trudne do rozszyfrowania, ponieważ każdy jego gest będziesz odbierać jako znak, że mu się podobasz. Jeśli jednak zauważysz, że on podczas rozmowy często nawiązuje do Twojej koleżanki i podpytuje Cię o nią, może to oznaczać, że tak naprawdę nie chodzi mu o Ciebie.

TAK, jeśli on z Tobą flirtuje

To najprostszy sposób, żeby pokazać swoje zainteresowanie drugą osobą. Jednak pamiętaj, że flirt do niczego nie zobowiązuje, więc ma on prawo podrywać również inne dziewczyny, ale jeśli tak robi to lepiej trzymaj się od tego dupka jak najdalej 😉

NIE, jeśli dałaś mu do zrozumienia co do niego czujesz, a on zaproponował Ci przyjaźń

Nie licz na to, że z czasem on się w Tobie zakocha. Takie historie oczywiście czasem się zdarzają, ale tak naprawdę nie masz na to żadnej pewności, a na pewno będziesz cierpieć, szczególnie widząc go w towarzystwie innych dziewczyn.

TAK, jeśli zaproponowałaś mu spotkanie, a on się zgodził

Ciesz się! Gdyby nie był Tobą zainteresowany, na pewno wykręciłby się od spotkania z Tobą. Z drugiej strony, jeśli zaproponowałaś mu spotkanie, a on się wykręcił, nie załamuj się od razu! Być może faktycznie mu nie pasuje. Poczekaj na rozwój sytuacji – być może on teraz wyjdzie z inicjatywą, a jeśli nie, spróbuj raz jeszcze. Jeśli jednak znowu odmówi, prawdopodobnie będzie to oznaczać, że nie jest zainteresowany.

Czytaj także: Wciąż jesteś singielką? Sprawdź co robisz źle!

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj