czy jesteście w związku
Źródło: Pinterest

Kręcisz z chłopakiem, ale nie jesteś pewna, czy on traktuje Waszą znajomość poważnie? W tym wpisie znajdziesz kilka dowodów na to, że TAK!

W dzisiejszych czasach wielu chłopców traktuje znajomości z dziewczynami jak sport. Adorują, robią nadzieje, a kiedy już zdobędą, przerzucają swoje zainteresowanie na kolejną. Aby nie dać się złapać, upewnij się, czy on na pewno myśli o Tobie na poważnie.

Czy on myśli o Tobie na poważnie?

#1. Pokazuje, że mu zależy

Zwróć uwagę na to, czy chłopak pokazuje, że mu na Tobie zależy. Czy interesuje się Twoimi sprawami i czy możesz na niego liczyć? Chłopak, któremu zależy, będzie starał się okazać to na każdym kroku.

#2. Traktuje Cię priorytetowo

Mając do wyboru spotkanie z kumplami, a z Tobą, zawsze wybierze Ciebie. Jeśli chłopak myśli o Tobie na poważnie, to po prostu będzie wolał spędzać wolny czas w Twojej obecności.

#3. Mówi o swoich uczuciach

Wyznania miłosne nie muszą być częste, ale tak naprawdę już po zachowaniu chłopaka powinnaś móc rozpoznać, jakie uczucia żywi względem Ciebie. Jeżeli jest opiekuńczy, interesuje się Twoimi sprawami i martwi się o Ciebie, to możesz mieć pewność, że myśli o Tobie na poważnie.

#4. Oferuje swoją pomoc

Jeżeli chłopakowi na Tobie zależy, to będzie się starał zrobić wszystko, abyś zyskała pewność, że możesz na niego liczyć w każdej sytuacji.

#5. Przedstawia Cię swoim bliskim

Chłopak, który myśli o Tobie na poważnie, nie będzie ukrywał Waszej znajomości. Wręcz przeciwnie – będzie dążył do tego, abyś poznała jego znajomych i rodzinę.

#6. Wspomina o Waszej przyszłości

Chłopak nie unika tematu wspólnej przyszłości, a nawet sam go inicjuje? To dobry znak! Gdyby chciał się tylko zabawić, z pewnością szybko ucinałby tego typu rozmowy.

Czytaj także: Jak pielęgnować związek, będąc dziewczyną?

czy jesteście w związku
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj