8 zasad udanego związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/754423375064628112

Zastanawiasz się, jak dbać o relację z chłopakiem, aby była udana? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie.

Miłość to piękne i budujące uczucie. Zaczyna się od zakochania ? wtedy czujesz osławione motyle w brzuchu i patrzysz na partnera przez różowe okulary. Z biegiem czasu zaczynasz jednak dostrzegać więcej wad chłopaka i coraz więcej kwestii zaczyna Cię irytować. Zakochanie to tylko krótki etap, który dość szybko mija. Nie oznacza to jednak, że wraz z końcem tego etapu, musi zakończyć się także cała relacja.

Zakochanie przeradza się często w uczucie głębsze, czyli miłość. Jak wtedy dbać o związek? Jak żyć razem, ale dawać sobie tak potrzebną do życia przestrzeń? Czytaj dalej!

Jak pielęgnować związek, będąc dziewczyną?

#1. Doceń swojego chłopaka

Spróbuj wyrobić sobie nawyk mówienia ukochanemu WSZYSTKIEGO, co mogłoby mu sprawić przyjemność. Podoba Ci się, jak on wygląda w nowych spodniach? Cieszysz się, że możecie wspólnie zjeść śniadanie? Nie zatrzymuj dla siebie nic, co jest dobrym i miłym słowem wobec niego. On nie wie, co siedzi w Twojej głowie. Wie tylko to, co powiesz. Pozwól mu doświadczyć tego, jak dużo radości Ci sprawia.

#2. Dawaj drobne prezenty

Dla każdego miły podarunek będzie oznaczać coś innego. Podstawowa zasada jest taka, aby dostosować się do oczekiwań chłopaka. Najważniejsze, aby jemu sprawić radość. Pomyśl, co lubi Twój ukochany i podaruj mu to. Może to być nawet drobiazg, choćby słodycz. Chodzi o to, aby wywołać uśmiech na jego twarzy.

#3. Mów o uczuciach

Oczywiście przede wszystkim powinnaś mówić wszystkich pozytywnych uczuciach, a także często wyznawać ukochanemu miłość, ale to nie wszystko. Aby związek był udany, należy rozmawiać również o tych trudnych, negatywnych emocjach, zamiast zamiatać je pod dywan.

#4. Daj mu nieco przestrzeni

Czas spędzony wspólnie jest bardzo cenny, jednak każde z Was powinno mieć również sferę tylko dla siebie. Daj chłopakowi chwilę na spotkania z kolegami bądź granie na konsoli, a sama umów się na kawę z przyjaciółką lub poczytaj ciekawą książkę.

#5. Bądź wyrozumiała

Kiedy Twój chłopak popełni jakiś błąd, a Ty będziesz się na niego złościć, pamiętaj, że Ty również nie jesteś idealna. Staraj się być wyrozumiała i nie chowaj w sobie urazy zbyt długo, szczególnie gdy chodzi o drobnostki.

#6. Flirtuj ze swoim chłopakiem

Kto powiedział, że będąc w związku, nie można się nawzajem podrywać? Aby podtrzymać pomiędzy Wami gorącą atmosferę, wróć pamięcią do początków Waszej relacji i spróbuj tak samo zabiegać o swojego ukochanego.

Czytaj także: Dlaczego żaden chłopak nie chce z Tobą być?

Różne charaktery w związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/606086062337644441

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj