pytania do dziewczyny
pytania do dziewczyny | Fot. https://pl.pinterest.com/pin/410812797262101426

Poznaj najbardziej prawdopodobne powody, dlaczego nie masz powodzenia u płci przeciwnej.

Twoje związki rozpadają się bardzo szybko? A może relacje z chłopakami kończą się na etapie randek? Sprawdź, co może być tego przyczyną!

Dlaczego żaden chłopak nie chce z Tobą być?

#1. Zachowujesz się jak desperatka

Desperację czuć już z daleka, a uwierz, że żaden chłopak nie będzie chciał być z desperatką. Nie okazuje tego, jak bardzo zależy Ci na tym, aby być w związku. Życie w pojedynkę ma wiele plusów.

#2. Nie dajesz nic od siebie

Oczekujesz, że to chłopak będzie za wszystko płacił i wymyślał przebieg każdego Waszego spotkania? Być może z tego powodu nikt nie chce z Tobą być.

#3. Jesteś nudna

Być może to zabrzmi brutalnie, ale jeśli nie można z Tobą porozmawiać na żaden ciekawy temat, jeśli nie masz żadnych zainteresowań, to w oczach chłopców jesteś po prostu… nudna. Nikt nie będzie chciał być w związku z nudziarą.

#4. Osaczasz chłopaka

Ledwo zaczęliście się spotykać, a Ty już snujesz plany na temat Waszej wspólnej przyszłości? Dom pod miastem, dwójka dzieci, pies i kot, wakacje all-inclusive raz w roku? Jeśli dzielisz się swoimi marzeniami z chłopakiem, a znacie się krótko, to nie bądź zdziwiona, że on uciekł przerażony.

#5. Jesteś chorobliwie zazdrosna

Boisz się, że jakaś dziewczyna odbije Ci chłopaka, dlatego gdy tylko któraś pojawi się w pobliżu, złościsz się i urządzasz awanturę? W ten sposób na pewno nie zatrzymasz przy sobie chłopaka, a prędzej skutecznie go do siebie zniechęcisz.

Czytaj także: 8 przepisów na nieudaną randkę

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj