Spotykacie się już od jakiegoś czasu i zastanawiasz się, czy nadszedł ten moment, żeby zaprosić go do siebie? Sprawdź!

Czy powinnaś już zaprosić go do siebie?

TAK/NIE jeśli masz dziecinny pokój

Chcesz być postrzegana jako osoba dojrzała, jednak Twój pokój sugeruje, że jego właścicielka ma 10 lat? Twój ukochany może się lekko zdziwić, kiedy zaprosisz go do różowego pokoju. Plakaty One Direction lub Justina Biebera wiszące na ścianach mogą go wprawić w zakłopotanie. No, chyba że akurat oboje jesteście ich fanami 😉

Jeśli chłopak jest z Tobą z miłości, nie powinien zwracać uwagi na to jaki masz pokój. Tym bardziej, że najczęściej to rodzice odpowiadają za remont w domu. Jeśli Twój kolor ścian Ci się nie podoba, porozmawiaj z nimi, czy możesz sama je przemalować (lub z ich pomocą). To samo możesz zrobić z meblami.

NIE jeśli nie umiesz utrzymać porządku

Twój pokój świadczy o Tobie, tzn, że jest Twoją wizytówką. Jeśli więc jesteś bałaganiarą i zaprosisz chłopaka do siebie, a on nie będzie miał gdzie usiąść, co więcej będzie musiał poruszać się slalomem (między porozrzucanymi ciuchami), wstrzymaj się z decyzją o zapraszaniu chłopaka, chociaż do momentu, aż nie posprzątasz.

TAK jeśli Twój pokój jest w miarę schludny

Nikt nie każe Ci utrzymywać sterylnego porządku w swoim pokoju, dlatego jeśli ogarniesz pokój, aby był w nim względy porządek, miejsce do siedzenia i czysta podłoga, nie powinnaś mieć oporów przed zaproszeniem chłopaka do siebie.

NIE jeśli nie umiesz się dogadać z rodzeństwem

To nie świadczy o Tobie za dobrze. Jeśli będzie świadkiem awantury z bratem lub tego, że siostra traktuje Cię jak powietrze, może na przykład pomyśleć, że konflikt wyszedł od Ciebie.

TAK jeśli uprzedzisz go o sytuacji

Konflikty pomiędzy rodzeństwem zdarzają się bardzo często, dlatego nie powinno to stanowić większego problemu, jeśli wtajemniczysz chłopaka w szczegóły. Warto przedstawić go rodzeństwu, ale jeśli go zignorują, to będzie to świadczyło źle o nich, a nie o Tobie.

NIE jeśli Twoi rodzice są denerwujący

Nastolatki zazwyczaj mają problem z dogadaniem się z rodzicami, jeśli jednak masz obawy, że zrobiliby z Twoim chłopakiem przesłuchanie i wypytywali go, gdzie widzi siebie za 10 lat oraz kiedy planuje poprosić Cię o rękę, może warto trochę się wstrzymać. Jeśli nie jesteście ze sobą zbyt długo, zachowanie Twoich rodziców może go odstraszyć.

TAK jeśli uprzedzisz chłopaka i rodziców o wizycie

Nawet jeżeli Twoi rodzice są ciekawscy, możesz ich poprosić, żeby się powstrzymali od zasypywania chłopaka pytaniami. Warto również uprzedzić chłopaka, że Twoi rodzice mogą zadać mu kilka pytań, tak, aby był na to przygotowany.

NIE jeśli pochodzisz z patologicznej rodziny

To trudna sytuacja, na którą nie masz wpływu, jednak jeśli w Twoim domu libacje alkoholowe, awantury, czy brud są na porządku dziennym, warto stopniowo oswajać swojego wybranka z tą myślą.

TAK jeśli powiedziałaś mu prawdę o swojej rodzinie

Nie można całe życie unikać tego spotkania, w końcu zanim wyprowadzicie się na swoje, minie jeszcze trochę czasu. Prędzej czy później będziesz musiała pokazać mu swój dom, jeśli traktujesz go poważnie, ale warto wcześniej opowiedzieć mu dokładnie, czego może się spodziewać.

Czy powinnaś już zaprosić go do siebie?

1 KOMENTARZ

  1. Z tą rodziną patologiczną nie powinno być wspomniane. Takie osoby wiedzą, że lepiej nie zapraszać osób do domu. Tym bardziej nie trzeba im o tym wspominać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj