Twój chłopak prosi Cię, żebyś wysłała mu nagie zdjęcia? Sprawdź, czy to dobry pomysł.

Twój ukochany chce, żebyś wysłała mu swoje nagie zdjęcia, a Ty masz wątpliwości, czy na pewno powinnaś to zrobić? Jeżeli szukasz porady, to dobrze trafiłaś!

Zanim podejmiesz decyzję, musisz wiedzieć, że wysyłanie komukolwiek swoich nagich zdjęć jest bardzo ryzykowne. Nigdy nie możesz mieć pewności co się z nimi stanie. Oczywiście chcesz wysłać je swojemu ukochanemu, do którego masz zaufanie, ale co będzie jeśli się rozstaniecie?

Uczucia się wypalają, związki kończą, a ludzie zmieniają. Ktoś, za kogo dałabyś sobie uciąć rękę, może pod wpływem negatywnych emocji chcieć Ci zrobić na złość. Dopóki jesteście parą raczej nic Ci nie grozi, ale miłość nie zawsze trwa do grobowej deski. Zdjęcia mogą też trafić w niepowołane ręce przypadkiem – wystarczy, że Twój ukochany będzie trzymał fotki w telefonie, który zgubi. O nieszczęście naprawdę nie jest ciężko.

Czy w takim razie kategorycznie powinnaś odmówić i nie wysyłać chłopakowi nagich zdjęć?

Niekoniecznie, ale musisz mieć pełne zaufanie do swojego chłopaka. To Twoja decyzja, ale powinnaś się dobrze zastanowić, czy to faktycznie jest Wam potrzebne. Jakbyś się czuła, gdyby takie zdjęcia wyciekły i zobaczyli by je Twoi rodzice?

Co warto zrobić? Warto porozmawiać wpierw z chłopakiem i dowiedzieć się, po co mu Twoje nagie zdjęcia. Być może rozmowa z nim rozwieje Twoje wątpliwości. Poproś chłopaka, żeby pierwszy wysłał Ci zdjęcie – powinno dać Ci to odrobinę spokoju. Unikaj robienia zdjęć, na których widać Twoją twarz lub jakieś znaki szczególne.

Pomyśl jeszcze 10 razy. To Twoje ciało, więc masz pełne prawo o nim decydować, ale zdjęcia mogą wpaść w niepowołane ręce. Pamiętaj, że w takich sytuacjach to dziewczyny są na straconej pozycji – chłopcom niestety wybacza się więcej. Wybór jednak należy do Ciebie.

Polecamy: Czy on jest z Tobą dla szpanu?

czy wysyłać chłopakowi nagie zdjęcia
Źródło zdjęć: Favim

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj