Czy to prawdziwa miłość
Źródło: Pinterest

Po czym poznać, czy Wasza miłość i jest prawdziwa i ma szansę przetrwać wiele lat? Przekonaj się!

Jesteś zakochana, ale nie masz pewności czy to uczucie jest prawdziwe i ma szansę przetrwać wiele, wiele lat? W tym wpisie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości!

Czy to prawdziwa miłość na całe życie?

Jesteście ze sobą ponad rok. Tak naprawdę nie można stwierdzić, czy Wasza miłość jest prawdziwa i trwała, jeśli jesteście ze sobą kilka miesięcy. Im dłużej jesteście ze sobą, tym większe prawdopodobieństwo, że łączy Was prawdziwe i długotrwałe uczucie.

Podczas kłótni, dążycie do tego, żeby jak najszybciej się pogodzić. Sprzeczki zdarzają się w każdym związku, dlatego, jeśli zdarza Wam się pokłócić, nie panikuj, że nie pasujecie do siebie. Ważne jest jednak to, jak wyglądają Wasze spory. Obojgu Wam powinno zależeć na jak najszybszym pogodzeniu się, a nie upieraniu przy swoich racjach i udowadnianiu czegoś drugiej stronie. Oczywiście rozmowa i tłumaczenie swoich racji jest bardzo ważne, ale każde z Was powinno umieć ustąpić, nawet jeśli wina leży po drugiej stronie. W związku nie ma czegoś takiego jak TY i JA. Jesteśmy MY i chcemy jak najszybciej dojść do porozumienia, bo się kochamy i szkoda nam czasu na sprzeczki.

Planujecie wspólną przyszłość. Jeżeli obie strony myślą o sobie na poważnie, to snują plany o swojej przyszłości. Zwróć uwagę czy oboje tak samo o tym marzycie, czy może jedna strona bardzo tego chce, a druga tylko jej potakuje.

On daje Ci poczucie bezpieczeństwa. Bardzo ważne jest to, żebyś czuła się przy swoim chłopaku bezpiecznie. To bardzo ważne, szczególnie gdy już założycie rodzinę i będziecie mieli dzieci.

Znasz jego wady i je akceptujesz. Dopóki widzisz u swojego chłopaka same zalety i idealizujesz go w myślach, ciężko jest mówić o miłości. Jest to raczej zauroczenie. Dopiero w momencie, gdy poznasz jego prawdziwe oblicze i zdasz sobie sprawy, że on jednak nie jest idealny, ale jego wady nie przeszkadzają Ci na tyle, aby rezygnować z tego uczucia, wtedy można mówić o prawdziwej miłości.

Oboje staracie się o siebie. Wiecie, że nie można zdobyć kogoś raz na całe życie i uczucie trzeba pielęgnować, dlatego oboje się szanujcie i staracie zaskakiwać. Dbacie o siebie wzajemnie i stawiacie dobro drugiej osoby na pierwszym miejscu. Jeśli tak to wygląda u Was, to prawdopodobnie jest to miłość na całe życie 🙂

Jesteście skłonni do poświęceń. Dobro Twojego chłopaka jest dla Ciebie najważniejsze, dlatego byłabyś zdolna do rezygnacji z czegoś, jeśli to uszczęśliwiłoby Twojego ukochanego. Jeśli to działa w obie strony to Wasza miłość jest prawdziwa.

Polecamy: Najbardziej denerwujące zachowania par

Czy to prawdziwa miłość
Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj