denerwujące zachowania par
Źródło: Pinterest

W tym wpisie znajdziesz najbardziej denerwujące zachowania par. Sprawdź, czy też tak nie robisz.

Kiedy jesteśmy zakochani, rozpiera nas energia i radość, dzięki którym mamy poczucie, że możemy przenosić góry. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że ta nieustająca radość może innym działać na nerwy, szczególnie singlom. Oto najbardziej denerwujące zachowania.

Najbardziej denerwujące zachowania par

#1. Miłosne wyznania w internecie

Najpopularniejszy jest tutaj oczywiście FB, ale równie dobrze może to być Instagram czy Snapchat. Jeżeli wychodzisz z założenia, że dzień bez wspólnego zdjęcia czy miłosnego wyznania to dzień stracony, to wiedz, że Twoje zachowanie może bardzo denerwować innych ludzi. Choć większość i tak pewnie przestała Cię już obserwować, to bądź łaskawa dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli tego zrobić i powstrzymaj się przed miłosnym spamem chociaż na kilka dni.

#2. Publiczne okazywanie uczuć

Większość ludzi nie ma ochoty oglądać Waszych namiętnych pocałunków, ?przytulasków” czy słuchać miłosnych wyznań. I nie chodzi tu wcale o zazdrość. Pewne rzeczy powinno się po prostu zostawić dla siebie.

#3. Wciąganie innych w Wasze kłótnie

Chyba nie ma nic gorszego dla osób postronnych niż bycie wciąganym w czyjeś kłótnie, zwłaszcza jeśli są to Wasi wspólni znajomi. Nie róbcie im tego. Jeśli publicznie pierzecie swoje brudy, to narażacie się na pośmiewisko, ale jeśli wciągacie najbliższych w Wasze kłótnie, to ryzykujecie tym, że stracą oni w pewnym momencie cierpliwość i ograniczą kontakt z Wami.

#4. Bycie nierozłącznym

To jest oczywiście tylko i wyłącznie Wasza sprawa w jaki sposób spędzacie czas wolny, ale Wasi znajomi chcieliby czasem spotkać się tylko z jednym z Was. Godzina lub dwie rozłąki (od czasu do czasu) naprawdę dobrze Wam zrobi.

#5. Wspólny profil w mediach społecznościowych

Być może nie macie przed sobą tajemnic i chcecie pokazać całemu światu jak bardzo jesteście ze sobą szczęśliwi, ale czy to nie lekka przesada? Twoje koleżanki raczej nie byłyby zadowolone z faktu, że Twój chłopak w każdej chwili może zalogować się na Wasz wspólny profil i czytać Waszą korespondencję. Nie zdziw się, jeśli szybko przestaną Ci się z czegokolwiek zwierzać.

#6. Mówienie tylko o swojej drugiej połówce

Twoje koleżanki na pewno lubią Twojego chłopaka, ale lubiłyby go jeszcze bardziej, gdybyś czasem zmieniła temat i przestała o nim mówić przez cały czas. Uwierz, że to może być dla innych bardzo męczące, szczególnie jeśli obracasz się w gronie singielek, które nie mogą poopowiadać Ci o swoich miśkach.

Polecamy: Co robią pary w długich związkach?

denerwujące zachowania par

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj