Źródło: Pinterest

Jesteś ciekawa co najczęściej robią pary będące w długich związkach? W tym wpisie znajdziesz najróżniejsze zwyczaje par – od tych słodkich, po te mniej fajne.

Im dłużej trwa nasz związek, tym lepiej poznajemy tę drugą osobę i bardziej zbliżamy się do niej. To właśnie czas sprawia, że pary z długim stażem, zachowują się nieco inaczej niż te, które są razem od niedawna. W tym wpisie zamieszczamy kilka najpopularniejszych zachowań par z długim stażem.

Co robią pary w długich związkach?

#1. Mają swoje własne powiedzonka i gesty. Pary z długim stażem mają takie wspólne teksty oraz zachowania, które rozumieją tylko oni. Dla ich otoczenia może to się wydać dziwne, ale dla nich to zupełnie naturalne.

#2. Wchodzą sobie do łazienki. Wiele par nie widzi w takim zachowaniu niczego złego i wychodzi z założenia, że nie ma przed sobą nic do ukrycia. O ile obie strony się na to godzą, to wszystko jest w porządku.

#3. Czytają swoją korespondencję. Oczywiście odbywa się to za pozwoleniem. Często zdarza się też, że odbierają telefon tej drugiej osoby, gdy właściciel aparatu jest w innym pomieszczeniu. Takie zachowania w świeżym związku raczej by nie przeszły.

#4. Trochę mniej dbają o higienę. Na początku każdy stara się z całych sił ? olśniewający wygląd, wydepilowane ciało, dobrana bielizna. Z czasem zdarza się jednak pokazać drugiej osobie w nieumytych włosach lub dziurawej skarpetce. Czy to coś złego? Niekoniecznie, choć oczywiście warto cały czas dbać o siebie i starać się być atrakcyjnym w oczach tej drugiej osoby.

#5. Chodzą po domu w dresie. Gdy już czujemy się przy tej drugiej osobie bardziej swobodnie, to często widać to również po naszym stroju. Dawniej pokazanie się w legginsach i starej koszulce byłoby nie do pomyślenia, a teraz nie ma w tym nic strasznego.

#6. Mają swoje przyzwyczajenia. Sms-y na dobranoc, maratony filmowe w piątkowe wieczory albo sesje zdjęciowe na każdą rocznicę ? to może być tak naprawdę wszystko!

#7. Dogryzają sobie. Choć w nowych związkach takie wzajemne dokuczanie również się pojawia, to jednak częściej praktykują je pary z dłuższym stażem.

#8. ?Podkradają” sobie różne rzeczy. Jedzenie, ubrania, kosmetyki… Na początku związku byłoby to nie do pomyślenia, ale z czasem staje się to zupełnie normalne, że wyjadamy sobie z talerzy smaczne kąski, pożyczamy ciuchy (głównie dziewczyny od chłopaków), a nawet kosmetyki (podkład, żel do włosów, czy dezodorant).

Co byś dodała do naszej listy?

Czytaj także: Jak świętować rocznicę związku?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj