Zastanawiasz się, czy Twój były nadal coś do Ciebie czuje? W tym wpisie postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Czasami dzieje się tak, że mimo rozstania, nie umiemy zapomnieć o naszym byłym chłopaku. Powody tego mogą być różne – chciałybyśmy aby on do nas wrócił albo wręcz przeciwnie. Bez względu na to, jak jest w naszym przypadku, warto wiedzieć czy ex chłopak nadal darzy nas uczuciem. Poniżej znajdziecie kilka dowodów na to, że tak właśnie jest.

Czy Twój ex chłopak Cię nadal kocha?

Jeśli widzisz w zachowaniu swojego byłego chłopaka któryś z poniższych przykładów, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że on nadal coś do Ciebie czuje.

Odzywa się do Ciebie

Przyjaźń pomiędzy byłymi nie zdarza się zbyt często. Zazwyczaj każdy idzie w swoją stronę i stara się zapomnieć o przeszłości. Jeśli więc on nada dąży do tego, aby utrzymywać z Tobą kontakt, to być może wciąż nie jesteś mu obojętna.

Wspomina przeszłość

Często przypomina Ci o wszystkich dobrych chwilach, które były w Waszym związku? Być może liczy na to, że zatęsknisz za tymi momentami i dasz Wam jeszcze jedną szansę.

Nie znalazł sobie dziewczyny lub spotyka się z kimś, ale pisze do Ciebie

Najczęściej, jeśli chłopak nadal kocha swoją byłą to albo nie szuka nowego związku, albo spotyka się z przypadkowymi dziewczynami tylko po to, aby wzbudzić zazdrość w swojej ex. Wtedy może nawet udawać, że jest bardzo szczęśliwy, ale gdyby tak naprawdę było, to po co utrzymywałby kontakt?

Śledzi Cię w Internecie

To niekoniecznie musi znaczyć, że on Cię wciąż kocha. Może po prostu jest ciekawy co u Ciebie albo sprawdza czy przypadkiem nie jesteś teraz szczęśliwsza. Nie zmienia to jednak faktu, że gdybyś była mu obojętna, to by tego nie robił. Nie zawsze będziesz wiedzieć o tym, że on Cię śledzi, bo najczęściej chłopcy starają się ukryć ten fakt. Jeśli nie zostawi po sobie śladu na Twoim profilu, sam nie nawiąże do tego tematu w rozmowie, ani żaden ze znajomych Ci o tym nie powie, to prawdopodobnie nawet się o tym nie dowiesz.

Proponuje spotkania

Niby przypadkiem i zawsze ma jakiś ważny powód, ale cały czas próbuje namówić Cię na spotkanie? Możliwe, że liczy na to, że po takim spotkaniu Twoje uczucia odżyją i wrócicie do sobie.

Jeśli zaobserwowałaś u swojego byłego chłopaka te zachowania, to prawdopodobnie on jeszcze nie przebolał Waszego rozstania i nie chciałby kończyć tej znajomości. Decyzja czy warto dać mu jeszcze jedną szansę, należy do Ciebie.

Czy Twój były nadal Cię kocha?Źródło zdjęć: http://favim.com

3 KOMENTARZE

  1. Nie kocha. Jest niedojrzały (dlatego zerwałam). Po ponad roku nie mowienia sobie nawet „cześć” i gdy juz zdazylam zapomniec, on z dupy zaczął się odzywac. Zdążyło mi zacząć zależeć. Zrobiłabym dla niego chyba wszystko, pomimo tego, że powiedziałam mu, że go kocham, a on zrobił to co zawsze… przeszedł obok tego obojętnie. Dalej miesiąc ryczenia w poduszkę. Nowe zajęcie? Trening. Dieta. Sport. Seriale. Po wakacjach zobaczymy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj