Źródło: Pinterest

Po czym poznać, że Twój związek nie ma sensu? W tym wpisie dowiesz się, jak to sprawdzić.

Zastanawiasz się, czy Twój związek ma sens? Pojawienie się wątpliwości to całkiem normalna sprawa, ale niektóre sygnały mogą świadczyć, że faktycznie coś jest na rzeczy. Poniżej znajdziesz 5 przypadków, w których Twoje obawy mogą być słuszne.

Czy Twój związek nie ma sensu?

Masz wątpliwości, czy go kochasz. Chwile zwątpienia pojawiają się nawet w najlepszych związkach, ale jeśli Twoje wątpliwości pojawiają się coraz częściej, widzisz w nim więcej wad, niż zalet i coraz częściej zastanawiasz się, czy na pewno on jest dla Ciebie odpowiedni, to może świadczyć o tym, że Wasz związek nie ma przyszłości.

Nie czujesz się dla niego ważna. On zawsze ma czas dla kumpli, wiecznie musi zrobić pełno ważnych rzeczy, a Ty czujesz, że jesteś zupełnie na szarym końcu jego priorytetów? Bycie samotnym będąc w związku, to chyba jedno z najgorszych uczuć. Pamiętaj, że zasługujesz na kogoś, kto doceni, że Cię ma.

Często się kłócicie. Jest wiele par, które często się kłócą i szybko godzą. Jeśli obu stronom taki układ pasuje, nie ma problemu. Gorzej, jeśli sprzeczacie się praktycznie o wszystko, a te sprzeczki zazwyczaj kończą się awanturą. Warto też przyjrzeć się bliżej samym kłótniom ? szybko się godzicie, czy żadne z Was nie chce ustąpić? Jeśli wcale nie zależy Ci na tym, żeby jak najszybciej dojść do porozumienia, może to oznaczać, że Wasz związek nie ma sensu.

Zwracasz uwagę na innych chłopców. Oczywiście nie chodzi o spoglądanie, bo nie ma w tym nic złego. Jeśli jednak próbujesz nawiązać kontakt wzrokowy z każdym chłopcem mijanym na ulicy, w nadziei, że do Ciebie zagada, zastanów się, dlaczego tak naprawdę, nadal jesteś w związku.

Nie tęsknisz za nim. Kiedyś każda godzina rozstania, była prawdziwą katorgą. Teraz cieszysz się, że masz czas dla siebie i często wykręcasz się od spotkania z ,,ukochanym?. To normalne, że z czasem uczucia są nieco mniej gorące, niż na początku znajomości, ale bez przesady!

Polecamy: Czy on jest z Tobą dla szpanu? 

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

  1. Cześć czy moglibyście dodać artykuł na temat różnych sklepów i stron internetowych gdzie można kupić ubrania w instagramowym stylu lub znaleźć inspiracje i outfity w takim stylu?

  2. Cześć, chciałabym aby pojawił się tu artykuł ,, Torebka czy plecak do szkoły. Co lepsze?” Bo nigdy nie mogę znaleść nic odpowiedniego. Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj